Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На факультеті СПП радо зустріли майбутніх вступників

На факультеті СПП радо зустріли майбутніх вступників

На факультеті СПП радо зустріли майбутніх вступників
20.05.2024 10:17 Все Головні новини Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Факультети Соціальної педагогіки та психології ZNU Zaporizhzhia National University Запорізький національний університет ЗНУ факультет соціальної педагогіки психології відділ доуніверситетської підготовки профорієнтації працевлаштування День відкритих дверей вступна кампанія-2024

16 травня на факультеті соціальної педагогіки та психології ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) відбувся День відкритих дверей, який цього року припав на День вишиванки. Саме тому стиль одягу представників факультету був відповідним. На початку зустрічі заступниця декана з профорієнтаційної роботи Олена Андрющенко привітала всіх присутніх з цим святом.

 

До майбутніх абітурієнтів та їхніх батьків звернулася декан факультету соціальної педагогіки та психології Ольга Пономаренко, яка розповіла про історію факультету та відомих випускників. З особливою гордістю декан розповіла про матеріальну-технічну базу та запросила випускників долучатися до лав студентів факультету.

День відкритих дверей факультету соціальної педагогіки та психології в цьому році був незвичайним. Він супроводжувався інтерактивними вправами, ребусами та загадками. Зокрема, перед презентацією освітніх програм кафедри дошкільної та початкової освіти викладачка Уляна Авраменко запропонувала гостям креативні завдання, які були пов’язані з цими освітніми програмами.

Кандидатка наук, доцентка Олена Самсонова розповіла абітурієнтам про особливості навчання за освітньою програмою «Дошкільна освіта», презентувала перелік предметів, які вивчають студенти, розповіла про навчальну лабораторію, перелічила бази практик та висвітлила можливості працевлаштування за фахом.

Заступниця декана з профорієнтаційної роботи, кандидат наук, доцентка Олена Андрющенко представила освітню програму «Початкова освіта» та надала змістовну інформація про мету, особливості та технології навчання. Вона також розповіла про навчальну лабораторію, яка допомагає готувати сучасного вчителя, та представила абітурієнтам можливі сфери працевлаштування.

Викладачка кафедри соціальної педагогіки та спеціальної освіти Уляна Авраменко представила абітурієнтам освітні програми «Соціальна педагогіка», «Логопедія». Вона розповіла про основні функції та ролі соціального педагога і логопеда. Викладачка також представила основні предмети, які вивчаються за освітніми програмами, бази практик та сфери працевлаштування випускників.

Кандидатка наук, доцентка Юлія Железнякова креативно презентувала освітню програму «Психологія». Вона це зробила за допомогою проєктивної методики «Дерево». Спікерка підкреслила, що ця спеціальність не тільки не втрачає актуальності, але стає ще популярнішою.

Старша викладачка кафедри акторської майстерності Тетяна Петрик зацікавила гостей перспективами професії актора театру та кіно. Вона підкреслила, що навчання на освітній програмі «Театральне мистецтво» практично виняткове, тому що понад 50% освітнього процесу - це індивідуальні заняття.

Не було винятком і креативне знайомство з освітньою програмою «Графічний дизайн». Викладачка кафедри дизайну Вікторія Ніконенко висвітлила актуальність професії графічного дизайнера. Також вона ознайомила абітурієнтів з навчальними курсами, які вивчають студенти та які навички зможуть опанувати майбутні дизайнери в Запорізькому національному університеті. Окремо вона зупинилась на сучасних можливостях працевлаштування.

Голова студентської ради факультету Вероніка Єрохіна розповіла учасникам зустрічі про студентське життя факультету та університету.

Після багатоаспектної презентації діяльності факультету соціальної педагогіки та психології  розпочалась друга частина зустрічі у форматі «питання-відповідь». У ньому взяла участь фахівчиня приймальної комісії Анастасія Черевата. Здебільшого абітурієнтів цікавили особливості написання мотиваційних листів, умови проведення творчих конкурсів. Багато питань було від студентів, які перебувають на тимчасових окупованих територіях.

Наприкінці зустрічі представники факультету ще раз звернули увагу абітурієнтів та їхніх батьків на сайт приймальної комісії ЗНУ. Олена Андрющенко запросила випускників доєднатися до лав студентів факультету соціальної педагогіки та психології ЗНУ. За традицією, учасники зустрічі зробили спільне фото.

 

Лариса Іванова,

доцентка кафедри педагогіки та психології освітньої діяльності

 

Стежте за подіями вишу також у соцмережах пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

Соцмережі ЗНУ:

https://beacons.ai/official_znu

 

Схожі новини