Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Профорієнтаційна робота факультету історії та міжнародних відносин триває

Профорієнтаційна робота факультету історії та міжнародних відносин триває

Профорієнтаційна робота факультету історії та міжнародних відносин триває
20.05.2024 11:42 Все Головні новини Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Факультети Історії та міжнародних відносин ZNU Zaporizhzhia National University Запорізький національний університет ЗНУ факультет історії міжнародних відносин відділ доуніверситетської підготовки профорієнтації працевлаштування школи ліцеї співпраця вступ-2024

14 травня представники факультету історії та міжнародних відносин ЗНУ 9 ZNU, Zaporizhzhia National University) – заступниця декана з профорієнтаційної роботи, доцентка Ірина Савченко та в.о. завідувача кафедри джерелознавчих студій та суспільних комунікацій, доцент Сергій Білівненко, – завдяки організаційній підтримці доцентки кафедри давньої і нової історії України та методики навчання історії Тетяни Савчук презентували один із варіантів майбутнього для випускників навчально-виховного комплексу №67. Це – факультетські освітні програми: «Історія», «Міжнародні відносини», «Середня освіта. Історія і громадянська освіта», «Середня освіта. Географія». Цього разу на зустрічі були учні природничого профілю навчання, тому акценти зробили на ОП «Середня освіта (Географія)».

 

17 травня викладачі факультету історії та міжнародних відносин ЗНУ зустрілися з одинадцятикласниками школи-інтернату «Козацький ліцей». Спікерами від факультету були Ірина Савченко та заступниця декана з навчальної роботи, доцентка Ірина Кривко. Зустріч відбулася за організаційної підтримки заступника директора з навчальної роботи Володимира Ушатого та практичної психологині ліцею Лілії Пугач.

Спікерки від факультету історії та міжнародних відносин розкрили особливості вступу та переваги професійної реалізації його освітніх програм. Вони презентували навчальні дисципліни та практики освітніх програм, можливості для академічної мобільності для студентів. Окрему увагу Ірина Кривко приділила новій освітній програмі факультету: «Середня освіта. Географія». Також старшокласники дізналися про цікаві складники студентського позанавчального життя на факультеті.

 

Факультет історії та міжнародних відносин ЗНУ

 

Стежте за подіями вишу також у соцмережах пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

Соцмережі ЗНУ:

https://beacons.ai/official_znu

 

 

 

 

Схожі новини