Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Випускникам ліцею «Альтернатива» розповіли про освіту в ІННІ ім. Ю. Потебні

Випускникам ліцею «Альтернатива» розповіли про освіту в ІННІ ім. Ю. Потебні

Випускникам ліцею «Альтернатива» розповіли про освіту в ІННІ ім. Ю. Потебні
20.05.2024 12:47 Все Головні новини Інженерний інститут ЗНУ Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування ZNU Zaporizhzhia National University Запорізький національний університет ЗНУ Інженерний навчально-науковий інститут відділ доуніверситетської підготовки профорієнтації працевлаштування ліцей Альтернатива співпраця вступ-2024

Зустріч із майбутніми абітурієнтами провели заступник директора з профорієнтаційної роботи Інженерного навчально-наукового інституту ім. Ю. Потебні ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) Владислав Румянцев, завідувачка кафедри обліку, аналізу, оподаткування та аудиту Тетяна Меліхова та доцентка цієї ж кафедри Лариса Птіцина.

 

На початку заходу до молоді ліцею «Альтернатива» звернулася професорка Тетяна Меліхова. «Нам дуже приємно було працювати з вашими учнями під час підготовки робіт до участі в МАН. А перемога продемонструвала хороший потенціал ліцеїстів, тож ми будемо раді зустрітися з ними та іншими вашими випускниками вже як із нашими студентами», – зазначила вона

Звернувся до учасників і Владислав Румянцев. Передусім, він розповів про можливості, які відкриває навчання в інституті перед його студентами. Це – й навчання за програмою дуальної освіти, і участь у програмах академічної мобільності та «2 Дипломи». Заступник директора розповів молоді про можливість проходження оплачуваної практики на провідних підприємствах міста. Приділив увагу доповідач і участі здобувачів у різноманітних конкурсах і конференціях. «Наша молодь не просто бере в них участь, а перемагає», – наголосив він.

Владислав Румянцев розповів про спеціальності кафедри, на якій він викладає, і, передусім, про спеціальність 263 «Цивільна безпека» освітню програму «Охорона праці». Адже нині такі фахівці є дуже затребуваними на кожному підприємстві нашої країни.  Вони отримують високу заробітною плату та впевнені в своєму майбутньому.

Про переваги навчання за спеціальністю кафедри обліку, аналізу, оподаткування та аудиту 071 «Облік і оподаткування» освітньою програмою «Оподаткування, облік, контроль в управлінні підприємством» розповіла випускникам Лариса Птіцина. А це – дуже широке коло можливостей для працевлаштування, адже без бухгалтерів не обійдеться жодне підприємство чи фірма; постійне професійне зростання, можливість працювати як безпосередньо на робочому місті, так і віддалено. А головне, підкреслила доцентка, «ми навчаємо мові бізнесу, яка є передумовою успішної діяльності підприємства».

 

Facebook Інженерного навчально-наукового інституту ЗНУ ім. Ю. Потебні: https://www.facebook.com/IngenerkaZNU

 

Інженерний навчально-науковий інститут ім. Ю. Потебні

 

Стежте за подіями вишу також у соцмережах пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

Соцмережі ЗНУ:

https://beacons.ai/official_znu

 

Схожі новини