Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Факультет СПП допоміг в організації психологічного клубу в Технічному ліцеї

Факультет СПП допоміг в організації психологічного клубу в Технічному ліцеї

Факультет СПП допоміг в організації психологічного клубу в Технічному ліцеї
20.05.2024 12:49 Все Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Факультети Соціальної педагогіки та психології ZNU Zaporizhzhia National University Запорізький національний університет ЗНУ факультет соціальної педагогіки психології відділ доуніверситетської підготовки профорієнтації працевлаштування Запорізький технічний ліцей співпраця психологічний кл

Співпраця з закладами освіти – це важливий напрямок профорієнтаційної роботи на факультеті соціальної педагогіки та психології ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University). Так, кафедра психології плідно співпрацює із Запорізьким технічним ліцеєм.

 

Протягом року викладачи кафедри психології та здобувачами освіти проводили профорієнтаційні тренінги для учнів 9-11 класів. Адже сьогодення висуває високі вимоги до мобільності та адаптивності поведінки молоді, їх здатності реагувати на виклики в обраній професії, а також до результативності професійної діяльності.

Досвід роботи з учнями показує, що обрання профілю навчання в школі пов'язано з вибором майбутньої професії. Саме тому перед адміністрацією Запорізького технічного ліцею та кафедрою психології постало завдання дослідження індивідуальних особливостей та здібностей учнів, починаючи вже з 5-6 класів. Тому за підтримкою учнівського колективу 6-«А» класу та за ініціативою Міли Ломейко створений психологічний клуб. Його мета – розкриття потенціалу кожного учня та вирішення актуальних питань, які встають перед підлітками. Завідувачка кафедри психології, доцентка Наталія Губа допомагала в організації роботи клубу. Зацікавленість цією ідеєю дозволила Мілі Ломейко організувати своїх однокласників і реалізувати перший проєкт «Впевненість у собі та самооцінка».

У планах на наступний навчальний рік – зробити акцент на вивченні індивідуальних особливостей учнів і прогнозуванню їхньої успішності в обраній майбутній професії.

 

Кафедра психології ЗНУ

 

Стежте за подіями вишу також у соцмережах пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

Соцмережі ЗНУ:

https://beacons.ai/official_znu

 

Схожі новини