Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Вчені з різних країн обговорили туризм майбутнього

Вчені з різних країн обговорили туризм майбутнього

Вчені з різних країн обговорили туризм майбутнього
20.05.2024 13:07 Все Головні новини Факультети Фізичного виховання ZNU Zaporizhzhia National University Запорізький національний університет ЗНУ економічний факультет освітній процес стейкхолдер гостьова лекція ринок землі земельні ресурси

Викладачі ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) взяли участь у ІІІ Міжнародній науково-практичній конференції «Гостинність і туризм майбутнього: наукові та практичні горизонти». Захід відбувся в Національному університеті біоресурсів і природокористування України. Його метою стало обговорення перспектив розвитку сфери гостинності та туризму в умовах глобальних викликів, реалізації концепції сталого розвитку, євроінтеграційних процесів, визначення пріоритетних напрямів підготовки фахівців для сфери гостинності та в межах святкування 126-річчя університету та дня науки в Україні.

 

Конференція об’єднала науковців й освітян, представників громадських організацій та бізнесу, здобувачів вищої освіти та партнерів із України, Польщі, Чехії, Литви, Болгарії, Словаччини, Великої Британії, Італії, Сполучених Штатів Америки. У ній взяли участь більш ніж 100 учасників з України та з інших країн.

Із вітальним словом до учасників конференції звернулась проректорка з науково-педагогічної роботи Національного університету біоресурсів і природокористування України, докторка наук, професорка, голова організаційного комітету Оксана Тонха. Вона відзначила, що розвиток туризму після війни потребуватиме системної політики, значних зусиль держави, бізнесу та міжнародної підтримки. Привітав учасників конференції директор Навчально-наукового інституту неперервної освіти і туризму НУБіП України, доктор наук, професор Іван Гриценко. Спікер звернув увагу на те, що у світовій практиці є приклади відновлення країн після криз саме за рахунок швидкозростаючих галузей, зокрема туристичної.

Відповідно до Програми конференції, п'ятнадцять провідних науковців і практиків із різних країн світу мали можливість оприлюднити результати своїх наукових досліджень у виступах.

Перед учасниками конференції виступила кандидатка наук, доцентка кафедри міжнародної економіки, природних ресурсів та економіки міжнародного туризму Запорізького національного університету, президентка Академії сільського розвитку Спілки сприяння розвитку сільського зеленого туризму Наталя Венгерська. Вона розповіла про активний розвиток сільського зеленого туризму, який відіграє ключову роль у перетворенні економіки регіонів, сприяє демографічній стабільності та вирішенню соціально-економічних проблем. Спікерка оприлюднила результати наукових досліджень, що проводились у межах виконання міжнародних проєктів і стосувались диверсифікації сільської економіки через туризм у прифронтових та прикордонних громадах.

Про реалізацію проєкту «Диверсифікація сільського туризму через збалансованість та креативність: поширення європейського досвіду в Україні / DIRUT» програми Erasmus+JMM) доповіла докторка наук, професорка кафедри туризму та готельно-ресторанної справи Запорізького національного університету, віцепрезидентка Академії сільського розвитку Спілки сільського зеленого туризму України Лариса Безкоровайна.

Значущість заходу полягає в тому, що він став потужним майданчиком для обговорення найбільш актуальних питань глобального, національного, регіонального розвитку туризму та сфери гостинності України на сьогодні та у повоєнний час.

 

Світлана Мельниченко,

докторка наук, професорка,

завідувачка кафедри готельно-ресторанної справи та туризму Національного університету біоресурсів і природокористування України

 

Лариса Безкоровайна,

докторка наук, професорка кафедри туризму

та готельно-ресторанної справи Запорізького національного університету 

 

Стежте за подіями вишу також у соцмережах пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

Соцмережі ЗНУ:

https://beacons.ai/official_znu

 

 

 

Схожі новини