Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Як стати студентами ІННІ ім. Ю.М. Потебні, дізналися випускники авіаційного коледжу

Як стати студентами ІННІ ім. Ю.М. Потебні, дізналися випускники авіаційного коледжу

Як стати студентами ІННІ ім. Ю.М. Потебні, дізналися випускники авіаційного коледжу
22.05.2024 16:43 Все Головні новини Інженерний інститут ЗНУ Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування ZNU Zaporizhzhia National University Запорізький національний університет ЗНУ Інженерний навчально-науковий інститут відзнака Всеукраїнська програма Золотий фонд нації Все буде Україна

Організували і провели зустріч від ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) заступник директора з профорієнтаційної роботи Інженерного навчально-наукового інституту ім. Ю.М. Потебні Владислав Румянцев, завідувачка кафедри обліку, аналізу, оподаткування та аудиту Тетяна Меліхова та доцентка цієї ж кафедри Лариса Птіцина.

 

Передусім, студентам Запорізького авіаційного фахового коледжу ім. О.Г. Івченка розповіли, як саме відбуватиметься вступ до інституту і які переваги відкриває перед молоддю отримання вищої освіти за новою спеціальністю. А це не лише розширення кругозору, а й більш широкий вибір посад. До того ж, чимало сучасних підприємств потребують співробітників, які є фахівцями з різних галузей. А щоб молоді було легше зробити вибір, заступник директора приділив значну увагу спеціальностям і освітнім програмам, за якими навчають в ІННІ ім. Ю.М. Потебні. А більш детально Владислав Румянцев розповів про спеціальність 263 «Цивільна безпека» та її освітню програму «Охорона праці». «Нині фахівці з цієї спеціальності дуже затребувані. Вони отримують високу заробітну плату і впевнені в своєму майбутньому», - говорить заступник директора.

«Отримання освіти саме в Інженерному навчально-науковому інституті ім. Ю.М. Потебні має дуже суттєві переваги, - в свою чергу зазначила професорка Тетяна Меліхова. – Чимало наших студентів навчаються за державним замовленням. Тільки наша молодь отримує освіту за програмою «2 Дипломи» – одночасно в Європі та в рідній Інженерці. В ІННІ дбайливі та професійні викладачі, а наші студенти вдало працевлаштовуються ще під час навчання».

Звернула увагу Тетяна Меліхова і на переваги навчання на її кафедрі. Так, вона зазначила, що володіти мовою бізнесу, якій навчають студентів ІННІ, престижно та перспективно. Адміністративно-управлінський персонал потрібен всюди. А основними місцями роботи випускників є банки; сфера послуг; страхові компанії; аудиторські фірми; податкова інспекція; малий та середній бізнес; промислові підприємства тощо.

Facebook ІННІ ім. Ю.М. Потебні: https://www.facebook.com/IngenerkaZNU

Матеріал надав Інженерний навчально-науковий інститут ім. Ю.М. Потебні

Стежте за подіями вишу також у соцмережах пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

Соцмережі ЗНУ:

https://beacons.ai/official_znu

 

 

Схожі новини