Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / ЗНУ бере участь у проєкті психологічної підтримки

ЗНУ бере участь у проєкті психологічної підтримки

ЗНУ бере участь у проєкті психологічної підтримки
23.05.2024 09:16 Все Головні новини Факультети Соціальної педагогіки та психології ZNU Zaporizhzhia National University Запорізький національний університет ЗНУ факультет соціальної педагогіки психології практична діяльність проєктна діяльність прокуратура співпраця стейкхолдери

До роботи у важливому проєкті долучилися науковці кафедри психології факультету соціальної педагогіки та психології ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University). Йдеться про проєкт психологічної підтримки працівників прокуратури в Запорізькій області. Він діє за підтримки Офісу Генерального прокурора та Всеукраїнської благодійної організації «Українська фундація правової допомоги».

 

Основна мета задуму – підвищення психологічної стійкості працівників прокуратури. Серед його важливих завдань – моніторинг потреб колективів та напрацювання якнайширшого спектру рішень для психологічної підтримки прокурорів, аби зробити їхню роботу ще ефективнішою в умовах воєнного часу.

Представники кафедри психології взяли участь в розробці програми, яка сприяє збереженню психологічного здоров'я прокурорів. Відтепер учені надають консультативну та практичну допомогу фахівцям. Так, нещодавно відбувся тренінг «Управління стресом і профілактика вигорання», який провели доцентка кафедри психології Наталія Мосол і психологиня Олена Дулова.

«Кожен із нас вірить у перемогу і робить усе належне для її наближення. І дійти до неї ми маємо у повній функціональній готовності, щоб сумлінно виконувати свою роботу й надалі – вже у мирній та квітучій Україні, за яку героїчно бʼються наші воїни», – підкреслив Генпрокурор Андрій Костін.

Цей проєкт – приклад успішної співпраці та важливий крок на шляху до створення системи підтримки, яка забезпечить ефективну роботу працівників прокуратури в найскладніших умовах.

 

Факультет соціальної педагогіки та психології

 

Стежте за подіями вишу також у соцмережах пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

Соцмережі ЗНУ:

https://beacons.ai/official_znu

 

 

 

Схожі новини