Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Учні Технічного ліцею завітали до Зоологічного музею ЗНУ

Учні Технічного ліцею завітали до Зоологічного музею ЗНУ

Учні Технічного ліцею завітали до Зоологічного музею ЗНУ
23.05.2024 10:18 Все Головні новини Факультети Біологічний ZNU Zaporizhzhia National University Запорізький національний університет ЗНУ біологічний факультет Зоологічний музей відділ доуніверситетської підготовки профорієнтації працевлаштування екскурсія студмістечко вступ-2024

У другій половині травня відбулися дві науково-профорієнтаційні екскурсії учнів Запорізького технічного ліцею на чолі з вчителькою фізики Наталією Тітовою до Зоологічного музею Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University). Заходи проходили за сприяння завідувача кафедри загальної та прикладної екології і зоології біологічного факультету, професора Олександра Рильського.

17 травня ЗНУ відвідали учні 10 класу. Перед початком оглядин музею школярі завітали до корпусу біологічного факультету. Там вони мали змогу поспілкуватися з деканом факультету, професоркою Людмилою Омельянчик. Учні отримали вичерпну інформацію про освітні програми біологічного факультету, потужний професорсько-викладацький склад, особливості організації навчального процесу, переваги та перспективи навчання у ЗНУ, працевлаштування випускників і можливості міжнародного стажування студентів.

 21 травня до ЗНУ запросили учнів 5-6 класів. Для них Олександр Рильський організував також прогулянку студентським містечком ЗНУ та ознайомлення з різноманітним рослинним світом на його території, що стало прекрасною нагодою закріпити та розширити знання школярів.

Під час обох екскурсій до зоологічного музею, які провів його завідувач, досвідчений зоолог Олександр Коротя, школярі оглянули унікальну експозицію музею, розташовану в чотирьох залах. Зокрема, ознайомились з тваринами, що проживають на території Запорізької області, побачили опудала і черепи ссавців та птахів, опудала і вологі препарати птахів, риб, земноводних і плазунів, а також представників ракоподібних та молюсків. Особливий захват викликала колекція пташиних гнізд та яєць, що нараховує близько 300 кладок майже 200 видів птахів, а також колекція комах та павукоподібних, що налічує майже 7000 екземплярів.

Завдяки таким пізнавальним заходам,школярі мали змогу більше дізнатися про тваринний світ не лише Запорізького краю, а й України, і всього світу. Це сприяє популяризації природничих наук, професійній орієнтації учнів та формуванню нових поколінь молоді, які свідомо обирають свій шлях.

 

Біологічний факультет

 

Стежте за подіями вишу також у соцмережах пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

Соцмережі ЗНУ:

https://beacons.ai/official_znu

 

Схожі новини