Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Випускників шкіл запросили приєднатися до студентства ІННІ ім. Ю. Потебні

Випускників шкіл запросили приєднатися до студентства ІННІ ім. Ю. Потебні

Випускників шкіл запросили приєднатися до студентства ІННІ ім. Ю. Потебні
23.05.2024 15:43 Все Головні новини Інженерний інститут ЗНУ ZNU Zaporizhzhia National University Запорізький національний університет ЗНУ Інженерний навчально-науковий інститут відділ доуніверситетської підготовки профорієнтації працевлаштування співпраця школи зустріч вступ-2024

Днями відбулися дві зустрічі викладачів Інженерного навчально-наукового інституту ім. Ю. Потебні ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) зі старшокласниками навчально-виховного комплексу №82 та с. Біленького Запорізької області.

 

Із розповіддю про виш, який, до речі, чимало викладачів закінчували й самі, до учнів звернулися заступник директора з профорієнтаційної роботи Владислав Румянцев; завідувачка кафедри обліку, аналізу, оподаткування та аудиту Тетяна Меліхова; доцентки цієї ж кафедри Лариса Птіцина, Юлія Синиця та Юлія Подмешальська.

Як завжди, старшокласників дуже зацікавили питання можливості навчання за державним замовленням, наскільки перспективні спеціальності та які додаткові можливості є в студентів інституту.

Про спеціальності, за якими можна отримати освіту в ІННІ ЗНУ ім. Ю. Потебні, і чому саме варто обрати інститут, розповів молоді Владислав Румянцев: «Випускники ІННІ потрібні на кожному підприємстві та в будь-якій установі. Навіть молоді фахівці отримують високу заробітну платню». Про якісну підготовку студентів інституту свідчить стрімке кар’єрне зростання, про що випускники неодноразово розповідали в своїх історіях успіху на сторінках сайту ЗНУ.

На економіко-управлінському блоці, а також на додаткових освітніх програмах, які існують в ІННІ, зосередила увагу у своєму виступі Тетяна Меліхова. Професорка зазначила, що саме від фахівців інженерно-технічних та економіко-управлінських спеціальностей залежить майбутнє країни, тим більше, що Україна потребуватиме їх після війни. «Інженерний навчально-науковий інститут ім. Ю.М. Потебні пишається своїми випускниками, які досягають успіху на обраній ниві, стають науковцями, винахідниками чи просто справжніми професіоналами. Їх цінують роботодавці, а випускники, в свою чергу, завжди вдячні за це рідній Інженерці та викладачам».

 

Facebook ІННІ ЗНУ ім. Ю. Потебні https://www.facebook.com

 

Інженерний навчально-науковий інститут ЗНУ ім. Ю. Потебні

 

Стежте за подіями вишу також у соцмережах пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

Соцмережі ЗНУ:

https://beacons.ai/official_znu

 

Схожі новини