Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Діяльність правників-науковців ЗНУ відзначили у всеукраїнському конкурсі

Діяльність правників-науковців ЗНУ відзначили у всеукраїнському конкурсі

Діяльність правників-науковців ЗНУ відзначили у всеукраїнському конкурсі
23.05.2024 16:17 Все Головні новини Факультети Юридичний ZNU Zaporizhzhia National University Запорізький національний університет ЗНУ юридичний факультет наукова діяльність конкурс монографія перемога

18 травня в Одеському національному університеті внутрішніх справ до дня науки відбулося підбиття підсумків і нагородження переможців ІІ Всеукраїнського (національного) конкурсу наукових та навчальних видань з права, безпеки та євроінтеграції «Юридика» за 27 номінаціями. Серед переможців конкурсу – науковці юридичного факультету ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University).

 

У номінації «Колективна монографія з публічного права» Диплом за І місце отримала фундаментальна робота «Epistemological aspects of tort law transfiguration in the creation of anti-corruption legislation and its enforcement» видана в Ризі (Литва) у 2023 році за редакції відомої науковиці, докторки наук, професорки, декана юридичного факультету ЗНУ Тетяни Коломоєць.

Колектив Запорізького національного університету вітає Тетяну Коломоєць та її колег із перемогою, і щиро пишається черговим заслуженим визнанням внеску запорізької правничої школи в науку на загальноукраїнському рівні.

 

Стежте за подіями вишу також у соцмережах пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

Соцмережі ЗНУ:

https://beacons.ai/official_znu

 

 

 

Схожі новини