Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Факультет журналістики бере участь у конкурсі «Мотивація нескорених 2.0»

Факультет журналістики бере участь у конкурсі «Мотивація нескорених 2.0»

Факультет журналістики бере участь у конкурсі «Мотивація нескорених 2.0»
24.05.2024 08:28 Все Головні новини Факультети Журналістики ZNU Zaporizhzhia National University Запорізький національний університет ЗНУ факультет журналістики конкурс

Він стартував у березні і ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) активно долучився до нього. До слова, організували конкурс «Scholarship в Україні» за сприяння Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти». Мета проєкту – підтримати талановиту молодь та заклади освіти, а також надати допомогу у їхньому просуванні у період кампанії залучення абітурієнтів Він надає унікальну можливість визнати та підкреслити досягнення здобувачів освіти через їхній талант та креативність.

Факультет журналістики долучився до цього конкурсу декількома роботами, які за умовами участі презентуємо на сайті вишу. Робота команди магістранток гр. 8.0613-мк Анни Пугач та Олександри Ткаченко презентує студентську подорож від першого курсу до магістратури здобувачів ОП Редакторсько-видавнича діяльність та медіамоделювання. З цією роботою можете ознайомитися тут konkursna_robota_pugach_tkachenko.pdf

 

<

Відеоролик Світлани Гарбузової, студентки 4 курсу, групи 6.0610-2ж нагадує про те, що попри пандемію та війну мотивацією нескорених факультету журналістики ЗНУ є формування для громадянського суспільства «бронежилетів» з медіакультури, інформаційної гігієни та інфомедійної грамотності, адже наші студенти та студентки, аспіранти та молоді вчені в зумі та укриттях, в месенджерах та соціальних мережах, у безпечних хабах міста та захищених аудиторіях університету проводять медіафестивалі, інформаційні кампанії, зустрічаються з лідерами думок та публічними інтелектуалами, беруть участь в олімпіадах та наукових конкурсах, проводять літературники та волонтерять:

https://www.instagram.com/p/C7RyuJYth0X/

Персонаж Зіпуня у відеороботі магістранток гр. 8.0613-рз-з Лілії Гарбуз та Анастасії Кузнєцової переконує авдиторію в тому, що галузь знань 061 Журналістика допоможе всім небайдужим вступникам зрештою стати потужним голосом у національному та міжнародному медіапросторі.

Робота за посиланням:
https://www.instagram.com/reel/C7WvoEvt5V_/?igsh=MTRtdDMyczJ3ejVidg%3D%3D

У наступному відео Олена Мелешко, студентка гр. 6.0610-рз розповіла про факультет журналістики, його крутих студентів та перспективи для тих, хто обрав нас.

https://www.instagram.com/p/C66KvCZNxgu/

Робота студентки 4-го курсу Фатєєвої Анни динамічно репрезентує життя факультету у відео https://www.instagram.com/reel/C7WuYweNYyi/?igsh=MWxrNXR2Nms1aXVwYQ%3D%3D.

Для довідки:

Участь у конкурсі безкоштовна. До проєкту можуть приєднатися освітні заклади України: вищої, фахової, професійно-технічної. Умови конкурсу: здобувачам освіти (командам) необхідно підготувати конкурсну роботу у форматі відеоролика/презентації, що відображатиме переваги освітнього закладу/факультету/кафедри чи/або наукового гуртка, в якому вони навчаються. Темою цьогорічних робіт є «Імпульси освіти: конкурс креативних презентацій українських освітніх закладів». У конкурсі «Мотивація нескорених 2.0» переможці (5 закладів освіти) отримують спеціальні нагороди у вигляді «наборів медійника», до якого входять: веб-камера, освітлення, штатив, монопод, бездротові навушники.

Заявки на участь прийматимуться з 20 березня по 25 травня 2024 року на сторінці конкурсу https://100pidpysnykiv.com.ua/scholarship.html

Пресконференція щодо старту конкурсу за посиланням https://youtu.be/cUWWAwU7qTE?si=1aOsDxsXOCq_KUtx\,

 

 

Вікторія Ковпак, Наталя Санакоєва

 

Стежте за подіями вишу також у соцмережах пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

Соцмережі ЗНУ:

https://beacons.ai/official_znu

Схожі новини