Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На ФІФ організували конкурс для школярів на найкращу декламацію поезії

На ФІФ організували конкурс для школярів на найкращу декламацію поезії

На ФІФ організували конкурс для школярів на найкращу декламацію поезії
24.05.2024 09:48 Все Головні новини Факультети Іноземної філології ZNU Zaporizhzhia National University Запорізький національний університет ЗНУ факультет іноземної філології відділ доуніверситетської підготовки профорієнтації працевлаштування конкурс краща декламація поетичного твору гімназії співпраця

Для тих, хто захоплюється поезією іноземною мовою, на факультеті іноземної філології Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University) відбувся конкурс на найкращу декламацію оригінального поетичного твору іноземною мовою (англійською, німецькою, французькою, іспанською) в офлайн-форматі та в режимі zoom-конференції.

 

До участі запросили учнів 8-11 класів загальноосвітніх закладів. Вибір поетичного твору не обмежувався певним часовим періодом або автором. Особливо активними виявилися учні Олександрівської гімназії та гімназії № 107 – і це невипадково. Адже саме в цьому закладі працюють викладачами англійської мови випускники факультету іноземної філології, які підготували до участі в конкурсі своїх учнів. Всі вони брали участь в офлайн-форматі та продемонстрували неабиякі навички декламації поетичних творів англійською мовою. Особливо приємно спостерігати, що учасники звернули увагу не лише на вимову та інтонації , але й на музичний супровід, попіклувалися про костюми та атрибутику.

Члени журі особливо вражені тим, що поруч із прекрасними зразками оригінальної поезії англійською та іспанською мовою пролунав переклад вірша Тараса Шевченка англійською. Справжньою сенсацією стала декламація вірша про війну в Україні.

Результати конкурсу оприлюднять найближчим часом. На переможців конкурсу чекають призи та почесні грамоти від Запорізького національного університету.

 

Факультет іноземної філології

 

Стежте за подіями вишу також у соцмережах пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

Соцмережі ЗНУ:

https://beacons.ai/official_znu

 

Схожі новини