Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На ФСУ нагородили переможців конкурсу відеоесе «Моя кар’єра»

На ФСУ нагородили переможців конкурсу відеоесе «Моя кар’єра»

На ФСУ нагородили переможців конкурсу відеоесе «Моя кар’єра»
24.05.2024 13:23 Все Головні новини Факультети Соціології та управління ZNU Zaporizhzhia National University Запорізький національний університет ЗНУ факультет соціології управління відділ доуцніверситетської підготовки профорієнтації працевлаштування конкурс відеоесе Моя кар’єра перемога

24 травня в Музеї Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University) підбили підсумки інтелектуального конкурсу «Моя кар’єра» серед учнів 10-11 класів і студенів університетів і коледжів. Захід організували представники факультету соціології та управління за підтримки Представництва ЄС в Україні, за участю «Team Europe», EuroQuiz.

 

Конкурс відеоесе «Моя кар’єра» відбувся в межах «Днів кар’єри ЄС в м. Запоріжжі-2024». Організатори прагнули зацікавити молодь такими питаннями, як кар’єрне зростання у повоєнній Україні, усвідомлення та захист європейських цінностей, розвиток навичок комунікації, співробітництва, самопрезентації, емоційного інтелекту, широких можливостей у навчанні і стажуванні, пошуку роботи, проектна діяльність із підтримки бізнесу, досліджень, старт-апів, які надаються Європейським Союзом в Україні.

За умовами конкурсу його учасники мали зняти відеоесе на одну із запропонованих тем у форматі сторітейлінгу та розмістити на Youtube, надіславши скрін і саме відеоесе на адресу організаторів.

Після підбиття підсумків інтелектуального змагання організатори 1 місце присудили учениці гімназії № 47 Мілані Гогунській. 2 місце посіла робота старшокласниці ліцею № 31 Мілени Матвієнко, а 3 місце – представниці гімназії № 107 Анні Котелевець. Крім того, ще дві учасниці конкурсу: учениця середньої школи № 100 Анна Моісеєнко та студентка ЗНУ Марія Снітко отримали призи глядацьких симпатій.

Під час церемонії нагородження переможців привітали з видатними здобутками та побажали їм успіхів у майбутньому. Представники факультету соціології та управління відзначили високий рівень конкурсних робіт, активність його учасників.

Крім почесних грамот переможці конкурсу отримали грошову винагороду: 1 місце – 1000 грн; 2 місце – 700 грн; 3 місце – 300 грн.

Відзначимо, що всі учасники конкурсу отримали сертифікати від команди «Team Europe» та факультету соціології та управління ЗНУ.

Фотогалерея Володимира Лінікова:

https://www.facebook.com/media/set/?vanity=pressluzhbaZNU&set=a.979137480880954

Стежте за подіями вишу також у соцмережах пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

Соцмережі ЗНУ:

https://beacons.ai/official_znu

 

Схожі новини