Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студенти ЗНУ взяли участь в активностях за методологією MGS від ГО «Освічена ініціатива»

Студенти ЗНУ взяли участь в активностях за методологією MGS від ГО «Освічена ініціатива»

Студенти ЗНУ взяли участь в активностях за методологією MGS від ГО «Освічена ініціатива»
27.05.2024 08:36 Все Головні новини Факультети Журналістики ZNU Zaporizhzhia National University Запорізький національний університет ЗНУ факультет журналістики Освічена ініціатива кризова допомога

23 травня для студентів Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University) громадська організація «Освічена ініціатива» провела активність за методологією MGS (Рух, ігри, спорт і креативність).

 

До слова, громадська організація «Освічена ініціатива» після початку повномасштабного вторгнення бере участь у різних гуманітарних проєктах, які зосереджені на допомозі військовим на передовій, а також їх сім’ям та дітям. Нині вони мають перелік активностей в межах різних проєктів. І один із них має напрямок роботи з дітьми за методологією MGS (Рух, ігри, спорт і креативність). Ці заняття/тренінги можуть проходити у форматі мобільних бригад, які виїжджають у населені пункти Запорізької області, де навчають викладачів, вчителів і працівників культури весело, креативно та корисно проводити дозвілля з дітьми.

На заході підкреслили, що MGS (Рух, ігри, спорт і креативність) – швейцарська програма, яку створили для країн із кризовими ситуаціями. В межах занять/тренінгів використовується психосоціальний підхід для розвантаження дітей, студентів і викладачів. Методологія MGS направлена не тільки на психоемоційне розвантаження, а ще й корисна для їх креативності, розвитку загалом і соціального розвитку особливо, адже це допомагає знаходити спільну мову між собою та цікаво проводити час разом. Використовують багато вже відомих ігор: проте всі вони трансформовані так, щоб діти не лишалися осторонь, а завжди були залучені до гри.

«Наразі ми відвідуємо коледжі та університети. Всі ігри модернізуються для дітей або дорослих. Особливо цікаво спостерігати за викладачами, коли ми приїжджаємо з різними програмами. Під час тренінгу «Профілактика професійного вигорання» всі хочуть скоріше закінчити й піти додому, але під час тренінгу MGS вони можуть і всі три години займатися, а потім ми ще залишаємося та спілкуємося» - поділилися представники ГО «Освічена ініціатива».

Під керівництвом тренерів «Освіченої ініціативи» студенти змогли пограти в різні ігри за методологією MGS – «Музичні стільці», «Листоноша», «Фруктовий салат», «Тигр, пантера». Всі активно долучалися до ігор та весело провели час разом.

Після завершення заходу представники ГО «Освічена ініціатива» побажали всім присутнім успіхів під час навчання та висловили сподівання, що знову зможуть завітати до ЗНУ в межах інших тренінгів.

Олександра Ткаченко, факультет журналістики

Фотогалерея Антона Осадчука (пресслужба ЗНУ)

https://www.facebook.com/media/set/?vanity=pressluzhbaZNU&set=a.981075124020523

Стежте за подіями вишу також у соцмережах пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

Соцмережі ЗНУ:

https://beacons.ai/official_znu

Схожі новини