Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / «Щоб робити добрі справи, привід не потрібний»: ювілярка, провідна фахівчиня дирекції ІННІ ім. Ю. Потебні Алла Нестеренко

«Щоб робити добрі справи, привід не потрібний»: ювілярка, провідна фахівчиня дирекції ІННІ ім. Ю. Потебні Алла Нестеренко

«Щоб робити добрі справи, привід не потрібний»: ювілярка, провідна фахівчиня дирекції ІННІ ім. Ю. Потебні Алла Нестеренко
27.05.2024 10:28 Все Головні новини Інженерний інститут ЗНУ ZNU Zaporizhzhia National University Запорізький національний університет ЗНУ Інженерний навчально-науковий інститут ювілей свято поздоровлення

Колектив Інженерного навчально-наукового інституту ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) ім. Ю. Потебні привітав з ювілеєм провідну фахівчиню дирекції вишу Аллу Нестеренко та побажав шановній іменинниці всього найкращого.

 

Свій трудовий шлях Нестеренко розпочала в 1981 році в Запорізькому індустріальному інституті під керівництвом Юрія Потебні. Відтоді минуло 43 роки, і це були роки професійного зростання та становлення особистості. За цей час змінилося чимало, проте не змінилася сама Алла Нестеренко. Вона й сьогодні лишається такою ж – чуйною та доброю людиною.

Упродовж 26 років Алла Нестеренко очолювала загальний відділ ЗДІА, забезпечуючи як внутрішні, так і зовнішні комунікації. Займалася вона й збереженням архівного фонду. Весь цей час ювілярка неспинно працювала над підвищенням професійного рівня, набувала досвіду. А в 2002 представники коледжу штату Ілліноїс – учасники грантового проєкту США-Україна – відібрали її для проходження стажування в Чикаго як голову сенату спеціалістів. Отримані навички дозволили Аллі Нестеренко побудувати в академії сучасну систему діловодства.

І на сьогодні, завдяки притаманній їй доброзичливості та стресостійкості, ювілярка щоденно забезпечує стабільність комунікацій та документообігу в інституті. Вона одна з тих, хто має власну професійну позицію і не боїться її відстоювати. Кожен, хто завітає до неї, може бути впевненим, що отримає кваліфіковану допомогу, а до того ж, щиру посмішку і наповниться позитивною енергією та гарним настроєм.

Ставлення Алли Нестеренко до своїх обов’язків не лишилося непоміченим. Ще працюючи в академії, вона отримала нагороди за перемогу в конкурсі «Кращий за професією в ЗДІА» в номінації «Кращий службовець» та у конкурсі «За вищі професійні досягнення» – у номінація «Кращий у професії».

Алла Нестеренко – самодостатня, обдарована й успішна жінка, яка щиро любить людей, життя, свою родину та колектив. Вона керується принципами: «Потрібно ставитися до інших так, як хочеш, щоб ставилися до тебе!», «Любити життя», «Свобода – найцінніше для людини!». А ще, ювілярка цінує в людях щирість. Для неї вчинок важливіший за слова: «Щоб робити добрі справи, привід не потрібний. Просто треба бути небайдужою людиною, ніколи не боятися раптових перешкод, намагатися якісно робити свою справу. А ще, любити людей та мати щире бажання збільшувати позитив у сучасному світі!», – зазначає вона.

 

Facebook ІННІ ЗНУ ім. Ю. Потебні: https://www.facebook.com/IngenerkaZNU

 

Інженерний навчально-науковий інститут ЗНУ ім. Ю. Потебні

 

Стежте за подіями вишу також у соцмережах пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

 

Соцмережі ЗНУ:

https://beacons.ai/official_znu

 

Схожі новини