Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Факультет журналістики продовжує активну профорієнтаційну роботу

Факультет журналістики продовжує активну профорієнтаційну роботу

Факультет журналістики продовжує активну профорієнтаційну роботу
27.05.2024 18:39 Все Головні новини Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Факультети Журналістики ZNU Zaporizhzhia National University Запорізький національний університет ЗНУ факультет журналістики відділ доуніверситетської підготовки профорієнтації працевлаштування Національний мультипредметний тест вступ-2024

Нещодавно стартувало проведення Національного мультипредметного тесту. Активну профорієнтаційну роботу викладачі факультету журналістики розпочали ще з 18 травня. Вони зустрічали перед та після НМТ абітурієнтів у стінах Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University).

 

Передусім випускникам розповіли, як саме відбуватиметься вступ до університету та які переваги й перспективи відкриває перед молоддю отримання вищої освіти на факультеті журналістики. Детальніше викладачі зупинилися на навичках та професіях, які можна здобути на ОП «Журналістика», «Реклама і зв’язки з громадськістю» та «Редакторсько-видавнича діяльність і медіамоделювання». А це – не лише розширення кругозору, а й більш широкий вибір посад. До того ж, чимало сучасних мас-медіа, рекламних та PR-агенцій, видавництв потребують співробітників, які є фахівцями з галузей журналістики, реклами та PR, видавничої справи.

Інформаційно-консультативні зустрічі з абітурієнтами до та після складання НМТ продовжуються.

 

Факультет журналістики

 

Стежте за подіями вишу також у соцмережах пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

Соцмережі ЗНУ:

https://beacons.ai/official_znu

 

Схожі новини