Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студенти економічного факультету – сертифіковані користувачі програмного забезпечення «ДЕБЕТ ПЛЮС»

Студенти економічного факультету – сертифіковані користувачі програмного забезпечення «ДЕБЕТ ПЛЮС»

Студенти економічного факультету – сертифіковані користувачі програмного забезпечення «ДЕБЕТ ПЛЮС»
28.05.2024 10:33 Все Головні новини Факультети Економічний ZNU Zaporizhzhia National University Запорізький національний університет ЗНУ економічний факультет кафедра обліку оподаткування освітній процес стейкхолдер сертифікація

23 травня студенти спеціальності 071 «Облік і оподаткування» ОПП «Облік і аудит» економічного факультету ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) завершили навчальний рік підсумковою конференцією.

 

У межах співпраці з компанією «Дебет Плюс» студенти економічного факультету кафедри обліку та оподаткування, відповідно до навчальних планів, успішно опанували дисципліну. «Інформаційні системи та технології в обліку та аудиті» – Олександр Бабский, Артем Безуглий, Анна Бєліцька, Діана Гальченко, Ірина Денисюк, Сергій Дударьов, Вадим Красовський В., Дмитро Рева, Владислава Єрмак, Вікторія Щерба, Анастасія Юрченко, Ярослава Батерук, Дар’я Гайдаш, Короліна Джеріна, Анастасія Кльоц, Уляна Сердюк, Єлізавета Скробіна, Анастасія Сьомик, Максим Петров. Дисципліну «Облік в сільскому господарстві» вивчали Ярослава Батерук, Дар’я Гайдаш, Уляна Сердюк, Єлізавета Скробіна, Анастасія Сьомик, Діана Гальченко, Вікторія Щерба.

Під час підсумкової конференції представники компанії «ДЕБЕТ Плюс» високо оцінили рівень знань студентів, які пройшли етапи сертифікації. Стейкхолдери урочисто вручили сертифікати користувачів програмного забезпечення «ДЕБЕТ Плюс» за напрямами «Бухгалтерський облік для України», «Облік у бюджетних установах» та «Бухгалтерський облік у сільському господарстві».

Викладачки кафедри обліку та оподаткування, доцентки Вікторія Гринь, Наталія Сейсебаєва, Юлія Скорнякова також узяли участь у процесі навчання та сертифікації в межах підвищення кваліфікації і професійних компетентностей.

Економічний факультет привітав студентів і викладачів кафедри обліку та оподаткування, які отримали сертифікати користувачів «ДЕБЕТ ПЛЮС» за різними напрямами.

Вони висловили подяку стейкхолдеру «Клименко Груп» та персонально директору з маркетингу компанії Сергію Мозговому, доктору наук, професору, модератору освітнього проекту компанії «Дебет Плюс» Володимиру Осмятченко та кандидатці наук, доцентці кафедри обліку та оподаткування Наталії Сейсебаєвій за підтримку молоді.

Другий рік поспіль студенти кафедри отримують прикладні знання у сфері інформаційних систем та технології в обліку та аудиті, що підвищує їх конкурентоздатність на ринку праці!

 

Кафедра обліку та оподаткування економічного факультету ЗНУ

 

Стежте за подіями вишу також у соцмережах пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

Соцмережі ЗНУ:

https://beacons.ai/official_znu

 

 

 

 

Схожі новини