Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / «Журналістка миру/рішень vs журналістика війни»: є можливість приєднатися до важливого засідання круглого столу в ЗНУ

«Журналістка миру/рішень vs журналістика війни»: є можливість приєднатися до важливого засідання круглого столу в ЗНУ

«Журналістка миру/рішень vs журналістика війни»: є можливість приєднатися до важливого засідання круглого столу в ЗНУ
28.05.2024 12:56 Все Головні новини Факультети Журналістики ZNU Zaporizhzhia National University Запорізький національний університет ЗНУ юридичний факультет наукова діяльність конкурс нагорода

5 червня, до Дня журналіста в Запорізькому національному університеті (ZNU, Zaporizhzhia National University) факультет журналістики організовує круглий стіл «Журналістка миру / рішень vs журналістика війни: регіональні медійні погляди та практики». Головна мета заходу – окреслити й обговорити виклики перед журналістською спільнотою на третьому році повномасштабної воєнної російської агресії проти України в кількох контекстах:

 

-        Медіазнавчих, етичних і, власне, професійних підходів до розуміння жанру/ тренду «журналістика рішень» як сукупності матеріалів про відновлення;

-        Травматичного досвіду війни та дієвих способів його медійної артикуляції;

-        Протидії дискримінаційним практикам в умовах війни засобами правозахисної журналістики;

-        Безпеки журналістів під час виконання професійних обов’язків.

В засіданні круглого столу запланована участь журналістів і журналісток регіональних інформаційних ресурсів, релокованих редакцій, незалежних журналістських ініціатив і мікромедіа. Тож, розмова про реалії, здобутки та перспективи журналістики рішень ґрунтуватиметься на реальному фаховому досвіді, а отже буде важливою та корисною для всіх зацікавлених у потужному розвитку вільних і професійних українських медіа як агентів позитивних суспільних змін.

Організатори заходу – викладачі та викладачки курсу «Європейська журналістика миру і рішень (EUROPEACE)» – відзначать сертифікатами про успішне його завершення студентів і студенток, що поділяться власними враженнями, а також планами стосовно застосування набутих знань і вмінь. Уся важлива інформація, що пролунає на засіданні круглого столу, буде оприлюднена в матеріалах дружніх медіа, а також інформаційних ресурсів ЗНУ.

Круглий стіл «Журналістка миру/ рішень vs журналістика війни: регіональні медійні погляди та практики» відбудеться 5 червня, о 12 годині, у 234 авдиторії ІІ корпусу ЗНУ (вул. Університетська, 66-А, 2 поверх). Також усі охочі можуть долучитися до заходу онлайн на платформі Zoom за покликанням:

Meeting ID: 488 974 7562

Passcode: rnri1v

Захід реалізується в межах проєкту EUROPEACE «Журналістика миру та рішень задля євроінтеграції України у воєнний та післявоєнний час» (номер проєкту 101127365 – EUROPEACE – ERASMUS-JMO-2023-HEI-TCH-RSCH) за підтримки програми Європейського союзу Еразмус+ за напрямом Модулі Жана Моне.

Контакти оргкомітету:

тел. 067 995-35-51 (Павло Мірошниченко)

e-mail: pavlomirosh15@gmail.com

https://www.facebook.com/pavlo.mirosh/

тел. 097 87-97-183 (Олена Усманова)

е-mail: usmanova.olena@gmail.com

https://www.facebook.Olena Usmanova

Стежте за подіями вишу також у соцмережах пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

Соцмережі ЗНУ:

https://beacons.ai/official_znu

 

Схожі новини