Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студенти ІННІ ім. Ю.М. Потебні допомагають абітурієнтам

Студенти ІННІ ім. Ю.М. Потебні допомагають абітурієнтам

Студенти ІННІ ім. Ю.М. Потебні допомагають абітурієнтам
28.05.2024 16:07 Все Головні новини Інженерний інститут ЗНУ Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування ZNU Zaporizhzhia National University Запорізький національний університет ЗНУ Інженерний навчально-науковий інститут відділ доуніверситетської підготовки профорієнтації працевлаштування студентський інформаційний центр профорієнтація вступ-2024

Чимало студентів-активістів Інженерного навчально-наукового інституту ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) ім. Ю. Потебні завершують навчання на бакалавраті. Вони спробували розібратися в системі вступу і зрозуміли, що це не так і просто. Та на допомогу їм прийшли представники приймальної комісії.

 

Тепер молодь готова до вступної кампанії, проте їй виявилося цього замало. «Розібралися самі – допоможемо іншим», – вирішили студенти ІННІ й звернулися до директорки інституту Наталії Метеленко з ініціативою створити студентський інформаційно-консультаційний центр для вступників. Звісно, адміністрація підтримала таку пропозицію.

Один із тих, хто активно допомагає майбутнім вступникам, – четвертокурсник спеціальності 133 «Галузеве машинобудування» Валерій Куніцин. Незабаром хлопець і сам вступатиме до магістратури, тож добре розібрався в системі вступу, а ще, для нього це – хороша нагода вже сьогодні «познайомитися з тими, з ким незабаром вчитиметься». Відвідувачі центру звертаються до хлопця з різними питаннями та, переважно, їх цікавить, як зареєструватися на ЄВІ, які документи потрібні для реєстрації та вступу та які екзамени чекають на вступників.

Проте, не тільки вступникам Інженерного навчально-наукового інституту ім. Ю. Потебні допомагають ініціативні студенти. Зараз на території ІННІ розташовані й інші навчальні заклади, такі як Таврійський державний агротехнологічний університет ім. Д. Моторного та його коледжі, а також – територіальні громади Запорізької області.

Ці установи, як правило, відвідують внутрішньо переміщені особи, яким непросто зорієнтуватися в нашому місті та й в стінах інституту теж. Тим, хто шукає громади, студенти допомагають знайти потрібні аудиторії, а ще діляться враженнями про навчання в ІННІ. А студентам коледжів і ТДАТУ розповідають про спеціальності нашого університету, які дозволять їм поглибити свою освіту, адже чимало сьогоднішніх здобувачів одночасно навчаються в декількох вишах.

 

Facebook-сторінка ІННІ ім. Ю. Потебні:

https://www.facebook.com/IngenerkaZNU

 

Інженерний навчально-науковий інститут ім. Ю. Потебні

 

Стежте за подіями вишу також у соцмережах пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

Соцмережі ЗНУ:

https://beacons.ai/official_znu

 

Схожі новини