Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ студенти презентували проєкти з правильного використання та охорони земель

У ЗНУ студенти презентували проєкти з правильного використання та охорони земель

У ЗНУ студенти презентували проєкти з правильного використання та охорони земель
28.05.2024 15:08 Все Головні новини ZNU Zaporizhzhia National University Запорізький національний університет ЗНУ факультети проєктна діяльність Еразмус+ EUROLAND презентація проєктів

В останні дні травня в ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) студенти-слухачі проєкту «European Practices of Agricultural Land Management», EUROLAND («Європейські практики в управлінні землями сільськогосподарського призначення») завершили вивчення курсу та презентували свої проєкти про стратегічні моделі управління землями сільськогосподарського призначення на прикладі трьох областей України.

 

Автори проєктів систематизували основні принципи правильного використання та охорони земель сільськогосподарського призначення на основі позитивного досвіду країн ЄС, запропонували моделі та організаційні стратегії використання земель, надали пропозиції покращення взаємодії між землеустроєм та аграрним бізнесом в умовах нашої держави.

Доповідачі підкреслили важливість екологічно грамотного користування земельними ресурсами, яке базується на розумінні причин і наслідків поширення деградації ґрунтів, необхідність запобігання негативних екологічних явищ для збереження біорізноманіття, особливо з огляду на жахливі наслідки повномасштабного вторгнення рф в Україну.

У доповідях зазначалось, що для створення сталого економічного та соціального розвитку сільського господарства в Україні в умовах післявоєнного відновлення ключове значення буде мати ефективна аграрна політика. Слухачі навели у своїх проєктах різноманітні приклади позитивного досвіду, цікавих практик органічного та екологічного сільськогосподарського виробництва, які поширені в країнах Європейського Союзу та надали рекомендації щодо охорони й використання земель сільських територій.

Після відповідей на питання і обговорення проєктів студенти отримали сертифікати про успішне закінчення навчання.

Учасники-викладачі проєкту EUROLAND відзначили висока якість представлених робіт і значні успіхи слухачів у проведенні колективної роботи.

 

Команда проєкту EUROLAND

Стежте за подіями вишу також у соцмережах пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

Соцмережі ЗНУ:

https://beacons.ai/official_znu

 

 

 

 

Схожі новини