Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На факультеті менеджменту бакалаври дізналися про особливості вступу до магістратури

На факультеті менеджменту бакалаври дізналися про особливості вступу до магістратури

На факультеті менеджменту бакалаври дізналися про особливості вступу до магістратури
29.05.2024 13:13 Все Головні новини Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Факультети Менеджменту ZNU Zaporizhzhia National University Запорізький національний університет ЗНУ факультет менеджменту відділ доуніверситетської підготовки профорієнтації працевлаштування вступ-2024 магістратура

На факультеті менеджменту ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) триває плідна профорієнтаційна робота. Так, 29 травня кафедра бізнес-адміністрування та менеджменту зовнішньоекономічної діяльності організувала онлайн-зустріч із випускниками бакалаврату щодо вступу до магістратури у 2024 році.

 

Цей захід викликав неабияку зацікавленість у тих, хто цього року завершив навчання в бакалавраті та розмірковує про продовження навчання в ЗНУ вже як магістри. Про умови та правила вступу до магістратури, переваги здобуття дипломи магістра розповів доцент кафедри бізнес-адміністрування та менеджменту ЗЕД Олександр Олійник.

Студенти ставили багато запитань, на які отримали вичерпні відповіді. Наприкінці зустрічі представники кафедри висловили сподівання побачити випускників бакалаврату вже студентами магістерського рівня.

Факультет менеджменту

 

Стежте за подіями вишу також у соцмережах пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

Соцмережі ЗНУ:

https://beacons.ai/official_znu

 

Схожі новини