Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студенти факультету СПП поділилися враженнями від Фестивалю ораторського мистецтва

Студенти факультету СПП поділилися враженнями від Фестивалю ораторського мистецтва

Студенти факультету СПП поділилися враженнями від Фестивалю ораторського мистецтва
29.05.2024 14:12 Все Головні новини Факультети Соціальної педагогіки та психології ZNU Zaporizhzhia National University Запорізький національний університет ЗНУ факультет соціальної педагогіки психології співпраця Фестиваль ораторського мистецтва Педагогічна майстерня обговорення нагородження

Днями в ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University)  відбувся семінар «Педагогічна майстерня фестивалю ораторського мистецтва». До заходу долучилися студенти спеціальностей «Дошкільна освіта» і «Початкова освіта», викладачі та стейкхолдери освітніх програм факультету соціальної педагогіки та психології.

 

Традиційно в травні Міжрегіональний фестиваль ораторського мистецтва «Заговори, щоби я тебе побачив» остаточно завершує свою роботу: відбувається нагородження грамотами та подяками лауреатів; готується збірник текстів виступів учасників «Прошу слова!». Цього року на обласному етапі фестиваль зібрав 189 здобувачів дошкільної та загальної середньої освіти Запорізької області. За номінаціями: «Мова – жива схованка людського духу» – 18 вихованців закладів дошкільної освіти та 48 учнів 1–4 класів; «Немає нічого сильнішого за слово» – 58 учнів 5–8 класів; «Слово є вчинок» – 46 учнів 9–11 класів; «Швидке перо» – 17 учнів 9–11 класів.

Про результати участі в роботі Фестивалю студентів факультету соціальної педагогіки та психології ЗНУ йшлося на семінарі «Педагогічна майстерня фестивалю ораторського мистецтва». Захід проходив у дистанційному форматі в ZOOM у межах дисциплін «Основи педагогічної майстерності» та «Педагогіки». Його провела доцентка кафедри дошкільної та початкової освіти, експертка-консультантка фестивалю, викладачка Алла Курінна. Серед гостей заходу були стейкхолдери освітніх програм 012 «Дошкільна освіта» та 013 «Початкова освіта»: голова журі фестивалю, старша викладачка кафедри філософії та суспільно-гуманітарних дисциплін запорізького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти Ольга Петрик і членкиня журі фестивалю, методистка закладу дошкільної освіти № 22 «Сопілочка» Світлана Чугуєнко.

На початку семінару Ольга Петрик висловила слова вдячності студенткам Запорізького національного університету за участь у Фестивалі. Вона звернула увагу на їхній професійний підхід до роботи в журі, незважаючи на те, що цей досвід був для них першим. Також вона побажала їм успіху, наснаги та творчості в подальшій педагогічній діяльності; виказала думку щодо співпраці в наступному році.

Ольга Петрик нагородила студенток грамотами від керівництва Запорізького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти: студентку 1 курсу спеціальності «Дошкільна освіта» ЗНУ Дарину Ляпіну – за підготовку й організацію урочистого відкриття XVI Міжрегіонального фестивалю ораторського мистецтва «Заговори, щоби я тебе побачив», а студенток 4 курсу спеціальності «Початкова освіта» ЗНУ Вікторію Сопіну та Станіславу Жолудь – за активну участь у роботі журі фестивалю.

Висловила свою думку щодо особливостей підготовки та проведення фестивалю ораторського мистецтва в 2024 році в історичній ретроспективі заходу постійна членкині журі, провідна фахівчиня з лінгвориторичної діяльності в сучасних закладах дошкільної освіти, вихователька-методистка Світлана Чугуєнко.

Своєю чергою, Дарина Ляпіна познайомила учасників семінару із репортажем «Найкращій день із життя Фестивалю». Це – інтерв’ювання переможців Фестивалю-2023 року, учнів Запорізької гімназії №21, а в минулому – вихованців закладу дошкільної освіти комбінованого типу №22 «Сопілочка» Вікторії Ялтанець та Єлісея Котова; враження від підготовки до участі конкурсантів у обласному етапі фестивалю голови журі Лівобережного відділу освіти м. Запоріжжя Лідії Яцир; чудові спогади про щасливий день Христини Возалевської,  яка отримала Гран-Прі Фестивалю в номінації «Мова – жива схованка людського духу» із публічним виступом «Що для мене Україна», її наставниці, музичної керівниці закладу дошкільної освіти № 143 «Квітковий» Ольги Сагайдак.

Членкині журі фестивалю в номінації «Мова – жива схованка людського духу» для дітей молодшого шкільного (1-4 класи) віку Вікторія Сопіна та Станіслава Жолудь не тільки поділилися власним досвідом участі в його роботі, професійними відкриттями та труднощами, а ще й продемонстрували та прокоментували публічні виступи своїх улюбленців: учня 1 класу Запорізької гімназії № 29 Микити Ялового, який здобув Гран-Прі Фестивалю в номінації «Мова – жива схованка людського духу» з публічним виступом «Що дарує мені радість»; учня 4 класу Пологівського ліцею №2 Артема Янголя, лауреата І ступеня, із публічним виступом «Який слід має залишати людина у житті», учениці 3 класу Пільської філії Петропільського ліцею Уляни Міхарської, яка стала лауреаткою ІІ ступеня фестивалю, з публічним виступом «Людина починається з добра».

Зворушливими були відгуки про виступи маленьких ораторів першокурсників спеціальності «Початкова освіта» Олени Коновалової, Маргарити Пасько, Анастасії Добродій, Олександри Варламової, Олександра Огурецького та інших. Організатори та учасники заходу подбали про піднесену й творчу атмосферу обговорення.

 

Факультет соціальної педагогіки та психології

 

Стежте за подіями вишу також у соцмережах пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

Соцмережі ЗНУ:

https://beacons.ai/official_znu

 

 

 

Схожі новини