Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Викладачі факультету СПП навчають педагогів у межах програми Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ)

Викладачі факультету СПП навчають педагогів у межах програми Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ)

Викладачі факультету СПП навчають педагогів у межах програми Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ)
03.06.2024 10:59 Все Головні новини Факультети Соціальної педагогіки та психології ZNU Zaporizhzhia National University Запорізький національний університет ЗНУ факультет соціальної педагогіки психології проєктна діяльність тренінг співпраця заклади дошкільної освіти

Із 29 до 31 травня тривало онлайн навчання 67 педагогічних працівників закладів дошкільної освіти Харківської області на тренінгу проєкту Дитячого фонду ООН в Україні (ЮНІСЕФ) «Покращення доступу до послуг дошкільної освіти в умовах надзвичайних ситуацій та раннього відновлення в Україні». Цей захід реалізує Всеукраїнська громадська організація «Асоціація працівників дошкільної освіти» за інформаційної підтримки Міністерства освіти і науки України. Тренінг проводить кандидатка наук, доцентка кафедри дошкільної та початкової освіти факультету соціальної педагогіки та психології ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) Людмила Шульга.

 

Під час навчання розглянули концептуальні засади реалізації змісту Державного стандарту дошкільної освіти в умовах воєнного стану. Учасники удосконалли готовність до організації безпечного освітнього простору в закладі дошкільної освіти та врахування особливостей роботи з дітьми з ООП. Присутні на тренінгу опрацювали практичні навички щодо застосування інструментів взаємодії в очній, змішаній та дистанційній формах дошкільної освіти. Вони опанували засоби психосоціальної підтримки учасників освітнього процесу; удосконалено вміння організації роботи з батьками та запровадження різних форм залучення дітей до дошкільної освіти.

За результатами навчання педагоги отримали сертифікати та розпочинають діяльність з надання освітніх послуг для дітей дошкільного віку в очному форматі.

 

Слідкуйте за подіями кафедри дошкільної та початкової освіти у Facebook’у: https://www.facebook.com/groups/918075885296746

 

Кафедра дошкільної та початкової освіти ЗНУ

 

Стежте за подіями вишу також у соцмережах пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

Соцмережі ЗНУ:

https://beacons.ai/official_znu

 

Схожі новини