Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На ФІФ зустрілися з носійкою іспанської мови

На ФІФ зустрілися з носійкою іспанської мови

На ФІФ зустрілися з носійкою іспанської мови
04.06.2024 09:05 Все Головні новини Факультети Іноземної філології ZNU Zaporizhzhia National University Запорізький національний університет ЗНУ факультет іноземної філології міжнародна діяльність магістратура зустріч співпраця

В останні тижні навчального року у студентів освітньої програми «Мова і література (іспанська)» з’явилась чудова нагода поспілкуватися з носійкою іспанської мови. На заняття до 1 та 2 курсів завітала добра знайома факультету іноземної філології ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) Марсела Гуалотунья, яка живе і працює в Еквадорі.

 

Марсела у 2019 році закінчила факультет соціальної педагогіки та психології Запорізького національного університету. Під час навчання вона проходила практику на факультеті іноземної філології на кафедрі романської філології і перекладу. Тоді студентам дуже подобались її заняття, насичені цікавими фактами про соціальне та культурне розмаїття іспаномовного світу. Зараз Марсела викладає англійську мову дорослим. Вона виявила бажання вступати цього року до магістратури на факультет іноземної філології ЗНУ. Оскільки вона вважає, що освітні послуги, які надаються в нашому університеті, відповідають європейським стандартам якості.

Марсела Гуалотунья погодилась завітати в режимі онлайн на заняття до українських студентів, навіть незважаючи на суттєву різницю у часі. Її розповідь про культурні та гастрономічні вподобання еквадорців була насиченою яскравими деталями. Особливу увагу вона приділила святкуванню найголовнішої події в житті жителів південної Америки – свята сонця Інті Раймі (Inti Raymi) в її рідному селищі Котогчоа. Студенти були у захваті від спілкування, вони ставили питання і, незважаючи на достатньо невеликий мовленнєвий досвід, розуміли мовлення Марсели.

Ось якими коментарями студенти освітньої програми «Мова і література (іспанська)» поділилися після зустрічі:

Студентка 2 курсу Анна Аллабергенова: «Я дуже вражена зустріччю з Марселою. Її цінні знання, якими вона з нами поділилася на парі – це безцінний досвід та великий крок у вивченні іспанської мови. Мова йшла про культуру, клімат та її життєвий досвід у навчанні. У всіх було купа запитань, але, на жаль, нам не вистачило часу, щоб обговорити їх всі. Я дуже ціную такий підхід до навчання, бо це сильна мотивація у вивченні іноземної мові!».

Студентка 2 курсу Добрина Голобородько: «На жаль, у наш час не вистачає таких зустрічей з іноземцями через дистанційне навчання, але нарешті випала нагода зустрітися. Цікаво було послухати як мовлення носія, так і деякі факти про життя в Еквадорі. Марсела також підготувала відео про їхні традиції, тому дуже дякуємо».

Студентка 2 курсу Анастасія Кисла: «Мені дуже сподобалась конференція з Марселою. Це був чудовий досвід спілкування з носієм іспанської мови. Я отримала багато корисної інформації і покращила своє розуміння мови!».

Студентка 2 курсу Софіко Кіланава: «Я дуже рада познайомитися з Марселою. Вона розповіла нам багато цікавих фактів, про які раніше ми не чули. Не дивлячись на те що зустріч за її часом була рано вранці, вона випромінювала енергію та позитив. Сподіваюся, в нас ще буде можливість зустрітися та порозмовляти».

Студентка 1 курсу Дар’я Жепська: «Мені дуже сподобалась ця зустріч. Я дізналася багато нового, мала можливість почути живу іспанську, взяти до уваги для себе деякі моменти з мовлення.  Її розповіді про неймовірну кількість різноманітних фруктів, звичаї та свята залишили яскраві враження та надихнули глибше поринути у вивчення іспанської мови та культури. Особливо цікаво було слухати про ціни на фрукти в Еквадорі, про морозиво з недозрілого манго з сіллю та традиційне святкування у їх селищі. Було захопливо та пізнавально!».

Колектив факультету іноземної філології висловив сподівання на наступні зустрічі з Марселою Гуалотунья, які надихають студентів і підвищують мотивацію до вивчення іспанської мови.

 

Факультет іноземної філології ЗНУ

 

Стежте за подіями вишу також у соцмережах пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

Соцмережі ЗНУ:

https://beacons.ai/official_znu

 

Схожі новини