Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Науковців ЗНУ запросили на вебінари, присвячені аналізу публікаційної активності та пошуку грантів

Науковців ЗНУ запросили на вебінари, присвячені аналізу публікаційної активності та пошуку грантів

Науковців ЗНУ запросили на вебінари, присвячені аналізу публікаційної активності та пошуку грантів
04.06.2024 09:58 Все Головні новини ZNU Zaporizhzhia National University Запорізький національний університет наукова бібліотека вебінари вченим пошуки грантів

Компанія «Clarivate» продовжила українським науковцям можливість безкоштовно користуватися базою даних «Web of Science» у 2024 році. Для представників Запорізького національного університету (Zaporizhzhia National University, ZNU) доступ до «Web of Science» зберігатиметься в тому ж форматі, що існує зараз.

 

На офіційному вебсайті «Clarivate» є спеціальні сторінки для підтримки наукової спільноти України, що містить актуальну інформацію про можливості ресурсів і програмних інструментів, де постійно оновлюється інформація про навчальні матеріали, заплановані вебінари українською мовою тощо: #StandWithUkraine, Українська сторінка Clarivate

Компанія «Clarivate» запросила науково-педагогічних працівників і здобувачів вищої освіти ЗНУ на вебінари українською у Zoom, реєстрацію відкрито, сертифікати надсилаються за умови присутності більше 90% часу вебінару.

6 червня 2024, 10:15–11:15

Тема: Аналіз публікаційної активності установи

Тези: Аналіз публікацій за допомогою «Web of Science» та «InCites»: ключові показники та метрики для оцінки ефективності, коректне застосування імпакт фактору, квартилів JCI, оцінка впливу відкритого доступу та плану S. Оцінка наукового співробітництва: аналіз ефективності поточних колаборацій, пошук оптимальних партнерів для спільних проектів. Створення та коригування профілю установи Organization-enhanced у «Web of Science».

Реєстрація: https://us02web.zoom.us/webinar/register/WN_MfaO2GSdQL6kgkPKcalrmA

27 червня 2024, 10:15–11:15

Тема: Пошук та аналіз грантів з ресурсами «Clarivate»

Тези: Для успішної грантової заявки необхідно не тільки знайти кошти, але й підібрати хорошу команду. На вебінарі розберемо ресурси «Clarivate», що допоможуть проаналізувати інформацію про гранти, зазначену в публікаціях проіндексованих у «Web of Science Core Collection», попрацюємо з новою базою на платформі «Grant Index» і розглянемо можливості бази поточних грантових можливостей «Pivot-RP».

Реєстрація: https://us02web.zoom.us/webinar/register/WN_okYl_4MpQU6mia4_RzIA9A

4 липня 2024, 10:15–11:15

Тема: Оновлення Journal Citation Reports™ 2024 (вебінар із серії Research Smerter)

Тези: Щорічні оновлення «Journal Citation Reports (JCR)™». Починаючи з цьогорічного випуску, звіти про цитування журналів включатимуть уніфіковані рейтинги за тематичними категоріями, що допоможе спростити оцінку ефективності журналу та підвищити прозорість та інклюзивність. Широкий спектр показників на рівні журналу, включно з фактором впливу журналу (JIF), доступним у профілях JCR разом із описовою інформацією відкритого доступу та інформацією про учасників. Інтеграція JCR з іншими продуктами «Clarivate», включаючи «Web of Science». Інтеграція журнальних показників у ваші системи за допомогою «Journals API».

Реєстрація: https://us02web.zoom.us/webinar/register/WN_TM25NWWwSKGyro6_gSL8YA

З питань доступу до «Web of Science» звертайтесь до наукової бібліотеки ЗНУ на email: lib@znu.edu.ua або до зали електронних ресурсів (2-й навч. корпус, кімн. № 126, тел.: (061)289-12-67).

Наукова бібліотека

Стежте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

Соцмережі ЗНУ:

https://beacons.ai/official_znu

Схожі новини