Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Викладачі СПП долучились до зустрічі з регіональними координаторами проєкту UNICEF

Викладачі СПП долучились до зустрічі з регіональними координаторами проєкту UNICEF

Викладачі СПП долучились до зустрічі з регіональними координаторами проєкту UNICEF
04.06.2024 10:59 Все Головні новини Факультети Соціальної педагогіки та психології ZNU Zaporizhzhia National University Запорізький національний університет ЗНУ факультет соціальної педагогіки психології освітній процес стейкхолдери семінар формування практичних навичок

Третього червня відбулась важлива онлайн-зустріч, до якої приєдналися фахівці ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University). Її тема: «Порядок проведення моніторингу досягнень дітей дошкільного віку» для координаторів Дніпропетровської, Донецької, Запорізької, Миколаївської, Одеської Сумської та Харківської областей за участю в проєкті «Покращення доступу до послуг дошкільної освіти в умовах надзвичайних ситуацій та раннього відновлення в Україні» Дитячого фонду ООН в Україні (UNICEF), який реалізує Всеукраїнська громадська організація «Асоціація працівників дошкільної освіти» за інформаційної підтримки Міністерства освіти і науки України.

 

У зустрічі взяли участь: офіцерка Дитячого фонду ООН в Україні (UNICEF) Анастасія Коновалова; голова правління ВГО «Асоціація працівників дошкільної освіти» Ніна Омельяненко; кандидатка наук, доцентка кафедри педагогіки та психології професійної освіти НАУ, виконавча директорка з науково-методичної роботи ВГО Ольга Косенчук; кандидатка наук, дослідниця університету Парми (Італія) Наталія Тарнавська; кандидатка наук, доцентка, фахівчиня з моніторингу (Канада) Лариса Красовська; кандидатка наук, доцентка кафедри дошкільної та початкової освіти факультету соціальної педагогіки та психології ЗНУ Людмила Шульга.

Під час зустрічі Ольга Косенчук акцентувала на порядку проведення в прифронтових регіонах багаторівневого моніторингу в межах проєкту, його меті, методах і сферах аналізу. Фахівці з моніторингу Наталія Тарнавська і Лариса Красовська орієнтували регіональних координаторів на вступному, підсумковому та проміжному моніторингах освітніх досягнень дітей, на особливостях оцінювання, критеріях та показниках.

Експертка з дошкільної освіти Людмила Шульга, кандидатка наук, доцентка кафедри дошкільної та початкової освіти факультету соціальної педагогіки та психології ЗНУ схарактеризувала показники моніторингу освітніх досягнень дитини за різними сферами її розвитку на прикладі різноманітних видів діяльності, запропонованих в навчально-методичному посібнику «Маршрутизатор».

Проведена зустріч мала важливе значення в проведенні моніторингу досягнень дітей дошкільного віку для отримання результатів очної освітньої діяльності на базі закладів дошкільної освіти та здійсненні аналізу ефективності запровадження проєкту UNICEF в Дніпропетровській, Донецькій, Запорізькій, Миколаївській, Одеській, Сумській та Харківській областях.

Факультет соціальної педагогіки та психології

Слідкуйте за подіями кафедри дошкільної та початкової освіти на сторінках соцмережі https://www.facebook.com/groups/918075885296746

Стежте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

Соцмережі ЗНУ:

https://beacons.ai/official_znu

Схожі новини