Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На кафедрі соціальної педагогіки та спеціальної освіти успішно пройшов атестаційний іспит

На кафедрі соціальної педагогіки та спеціальної освіти успішно пройшов атестаційний іспит

На кафедрі соціальної педагогіки та спеціальної освіти успішно пройшов атестаційний іспит
04.06.2024 15:21 Все Головні новини Факультети Соціальної педагогіки та психології ZNU Zaporizhzhia National University ЗНУ Запорізький національний університет факультет соціальної педагогіки психології кафедра соціальної педагогіки спеціальної освіти освітній процес атестаційний іспит освітня програма Логопедія

3 червня на кафедрі соціальної педагогіки та спеціальної освіти факультету соціальної педагогіки та психології ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) відбулося підбиття підсумків атестаційного іспиту здобувачів бакалаврського рівня освітньої програми 016.01 «Логопедія» (заочна форма навчання).

 

У заході взяли участь завідувачка кафедри соціальної педагогіки та спеціальної освіти, професорка, кандидатка наук Наталія Заверико; професорка, докторка наук Ірина Татьянчикова; доцентка, кандидатка наук, гарантка освітньої програми 016.01 «Логопедія» Тетяна Соловйова; старші викладачки Наталія Соха та Вікторія Апухтіна й голова атестаційної комісії – директорка Запорізької спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату «Оберіг» Ірина Кочкіна.

Під час зустрічі обговорювали результати атестаційного іспиту, перспективи вступу студентів на магістратуру, а також привітали студентів та побажали їм успіхів у подальшому навчанні та професійній діяльності.

Завідувачка кафедри Наталія Заверико відзначила високий рівень підготовки студентів і наголосила на важливості постійного вдосконалення знань і навичок у галузі логопедії. Професорка Ірина Татьянчикова звернула увагу присутніх на можливості, які відкриває магістратура для поглибленого вивчення спеціальності та розвитку професійної кар'єри.

Доцентка Тетяна Соловйова зазначила, що впевнена в тому, що випускники бакалаврату гідно представлять кафедру на вступних іспитах до магістратури та продовжать традиції високої якості освіти, закладені на кафедрі. Старші викладачки Наталія Соха та Вікторія Апухтіна приєдналися до привітань та побажали студентам успіхів у майбутніх професійних звершеннях.

Голова атестаційної комісії Ірина Кочкіна подякувала викладачам за високий рівень підготовки студентів і висловила впевненість у їхньому майбутньому професійному успіху. Вона наголосила на важливості практичного застосування знань, отриманих під час навчання, у подальшій професійній діяльності.

Колектив кафедри щиро привітав студентів з успішним складанням атестаційного іспиту та побажав подальших успіхів у навчанні та у професійній діяльності.

 

Кафедра соціальної педагогіки та спеціальної освіти

 

Слідкуйте за подіями вишу також у соцмережах пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

Соцмережі ЗНУ:

https://beacons.ai/official_znu

 

 

 

Схожі новини