Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Для майбутніх фахівців із фізичної культури провели гостьову лекцію

Для майбутніх фахівців із фізичної культури провели гостьову лекцію

Для майбутніх фахівців із фізичної культури провели гостьову лекцію
04.06.2024 16:23 Все Головні новини Факультети Фізичного виховання ZNU Zaporizhzhia National University ЗНУ Запорізький національний університет факультет фізичного виховання здоров’я туризму кафедра теорії методики фізичного виховання спорту освітній процес гостьова лекція стейкхолдер

25 травня на кафедра теорії та методики фізичного виховання і спорту факультету фізичного виховання, здоров’я та туризму Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University) відбулася гостьова лекція на тему «Фізичне виховання школярів в контексті сучасних реалій» для студентів спеціальності 014 «Середня освіта (Фізична культура)». У заході також взяли участь викладачі кафедри та факультету загалом на чолі з гаранткою спеціальності 014 «Середня освіта (Фізична культура)» Ольгою Сколовою.

 

Лекцію провела членкиня Ради молодих вчених при Міністерстві освіти і науки, докторка наук, професорка кафедри теорії та методики фізичного виховання і спорту, голова Ради молодих вчених (2021-2023 рр.) Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича Анна Гакман. Лекторка має багаторічний досвід роботи у сфері фізичної культури та відома своїми науковими дослідженнями та публікаціями.

Метою лекції було ознайомлення майбутніх вчителів із сучасними підходами до фізичного виховання школярів, підкреслити важливість фізичної активності у розвитку дітей та розгляд викликів, що постають перед школами в сучасних умовах. Серед основних тез, які висвітлила під час виступу лекторка була важливість фізичного виховання. Адже фізичне виховання – невід'ємний складник всебічного розвитку дітей. Воно сприяє формуванню здорового способу життя та позитивних звичок. Анна Гакман акцентувала увагу на сучасних реаліях і викликах. Йшлося про те, що сучасні технології та сидячий спосіб життя створюють нові виклики для фізичної активності дітей та про необхідність адаптації програм фізичного виховання до сучасних потреб і умов. Лекторка окреслила роль вчителя фізичної культури. Адже він – мотиватор і наставник для дітей. Також Анна Гакман наголосила на необхідності підвищення кваліфікації вчителів, ознайомлення їх з новими методиками та підходами. Присвятили під час лекції увагу такому питанню, як державна підтримка та ресурси. Спікерка звернула увагу присутніх на необхідність державної підтримки програм фізичного виховання, забезпечення шкіл необхідним обладнанням і ресурсами. Також йшлося про впровадження програм, що сприяють підвищенню фізичної активності серед школярів.

Після основної частини лекції учасники мали можливість поставити питання професорці Анні Гакман. Основні теми, що обговорювалися: Як ефективно інтегрувати технології в уроки фізкультури? Які програми існують для підтримки фізичної активності дітей з особливими потребами? Які методики найбільш ефективні для залучення молодших школярів до активного способу життя?

Гостьова лекція на тему «Фізичне виховання школярів в контексті сучасних реалій» була дуже інформативною та актуальною. Професорка Анна Гакман під час свого виступу підкреслила важливість фізичної активності для школярів та надала цінні рекомендації щодо вдосконалення програм фізичного виховання. Лекція викликала жвавий інтерес серед присутніх, що свідчить про важливість та актуальність обговорюваної теми. Тож отримані учасниками заходу знання сприятимуть поліпшенню фізичного виховання в українських школах.

 

Факультет фізичного виховання. здоров’я та туризму ЗНУ

 

Слідкуйте за подіями вишу також у соцмережах пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

Соцмережі ЗНУ:

https://beacons.ai/official_znu

 

Схожі новини