Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студенти журфаку практикують у Чернівцях

Студенти журфаку практикують у Чернівцях

Студенти журфаку практикують у Чернівцях
05.06.2024 12:33 Все Головні новини Факультети Журналістики ZNU Zaporizhzhia National University ЗНУ Запорізький національний університет факультет журналістики освітній процес практика співпраця проєкт

На факультеті журналістики ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) стартував проєкт Практика_Europeace_JD_Zahid. 3 червня шість студентів факультету журналістики освітніх програм «Журналістика» та «Реклама і зв’язки із громадськістю» – Єлизавета Ткачова, Поліна Порожняк, Євгенія Казанцева, Ярослав Івженко, Олександра Сакальська, Тимофій Черняховський, – під менторством доцентки кафедри соціальних комунікацій та інформаційної діяльності Анни Баранецької, розпочали свою літню практику у місті Чернівцях.

 

Перший день у новому місті був інформаційно насичений та емоційно наповнений. Приємні враження від міста та знайомства з базами практики – «Суспільне Чернівці» та медіахолдингом «С4 – медіа гарячих новин».

Про роботу в рекламному відділі «С4», вимоги та перспективи, базові засади ефективної діяльності та можливості працевлаштування за фахом розповідала студентам-рекламістам головна редакторка Лілія Дутка. Вони відвідали студії та структурні відділи. Поспілкувалися про робочі моменти з керівницею практики, менеджеркою з реклами Богданою Данко.

Студенти-журналісти познайомилися з траєкторію роботи у ньюзрумі «Суспільне Чернівці», а також обговорили зміст практики та одразу отримали настанови до першої зйомки від керівниці практики, головної редакторки новин Алли Подлєсної. Вже наступного дня взяли участь зйомках з нагоди відкриття простору підтримки ветеранів «Місце сили».

За співпрацю та допомогу в організації практики дякуємо адміністрації Чернівецького національному університету імені Юрія Федьковича, а також завідувачці кафедри журналістики ЧНУ ім. Юрія Федьковича Любов Василик та лінійній продюсерці «Суспільне. Чернівці» Олесі Жук.

 

Анна Баранецька,

доцентка кафедри соціальних комунікацій та інформаційної діяльності

 

Слідкуйте за подіями вишу також у соцмережах пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

Соцмережі ЗНУ:

https://beacons.ai/official_znu

 

 

 

Схожі новини