Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / ЗНУ долучився до важливих освітніх ініціатив

ЗНУ долучився до важливих освітніх ініціатив

ЗНУ долучився до важливих освітніх ініціатив
06.06.2024 14:00 Все Головні новини Факультети Соціальної педагогіки та психології ZNU Zaporizhzhia National University ЗНУ Запорізький національний університет факультет соціальної педагогіки психології дошкільна початкова освіта

До участі в літній онлайн-школі «Освітні ініціативи»-2024 запросили кандидатку наук, доцентку кафедри дошкільної та початкової освіти Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University) Людмилу Шульгу.

 

На факультеті СПП нагадали, що з 3 до 7 червня триває VII Всеукраїнська літня онлайн-школа «Освітні ініціативи» - 2024 на базі КВНЗ «Херсонська академія неперервної освіти». Упродовж тижня педагоги з різних регіонів України спілкуються з відомими науковцями в галузі освіти, зокрема в дошкіллі. Низку заходів секції «Дошкільна освіта» організувала й кафедра теорії й методики дошкільної, початкової освіти та мовних комунікацій КВНЗ «Херсонська академія неперервної освіти».

Вже шостого червня викладачка провела вебінар з теми «Актуальні аспекти формування мистецько-творчої компетентності дітей дошкільного віку в умовах дистанційної освіти». Під час виступу презентовано модель «Від подиву – до злету» з організації творчої взаємодії з дітьми, розкрито особливості запровадження її етапів для очного, дистанційного та змішаного форматів. Авторка арт-технології, за якою працюють заклади дошкільної освіти в різних регіонах України, презентувала веб-ресурс «Мистецтво для дітей», розроблений минулого року в межах роботи обласної творчої групи з проблеми «Мистецька діяльність та емоційне благополуччя дитини в закладі дошкільної освіти» на базі кафедри дошкільної освіти КЗ «ЗОІППО» ЗОР. Ресурс пропонує віртуальну подорож за трьома напрямами: «Образотворче мистецтво», «Музичне мистецтво», «Театральне мистецтво» і спрямований на занурення дітей у світ мистецтва, переживання емоційної й естетичної насолоди під час взаємодії з красою, налаштування на творчість, опанування різних технік, отримання задоволення від процесу творення.

Під час заходу провели опитування щодо використання цифрових інструментів педагогами ЗДО у дистанційному форматі, результати якого доводять актуальність запропонованої моделі та розробленого ресурсу для дошкільної практики. Слухачам надали посилання на сайт «Мистецтво для дітей» та веб-ресурс викладачки з доступом до методичних рекомендацій з упровадження інноваційних підходів та організації дистанційного формату художньо-творчої взаємодії з дітьми.

Слухачі та організатори заходу висловили вдячність і сподівання на подальшу співпрацю у підвищенні кваліфікації педагогів закладів дошкільної освіти.

 

Стежте за подіями кафедри дошкільної та початкової освіти на сторінках соцмережі https://www.facebook.com/groups/918075885296746

Факультет СПП

Стежте за подіями вишу також у соцмережах пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

Соцмережі ЗНУ:

https://beacons.ai/official_znu

Схожі новини