Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студенти факультету журналістики проходять літню практику в західних регіонах України

Студенти факультету журналістики проходять літню практику в західних регіонах України

Студенти факультету журналістики проходять літню практику в західних регіонах України
07.06.2024 06:01 Все Головні новини Факультети Журналістики ZNU Zaporizhzhia National University Запорізький національний університет факультет журналістики літня практика

21 студент факультету журналістики ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) нині на літній виробничій практиці в медіях Тернополя, Львова, Івано-Франківська і Чернівців. Протягом трьох тижнів здобувачі ОП «Журналістика» та «Реклама і зв’язки з громадськістю» співпрацюватимуть із регіональними і всеукраїнськими ЗМІ: «Радіо Свобода», «Суспільне. Львів», «The Ukrainians», «Суспільне. Чернівці», ТК «Тернопіль 1», Телеканал С4 (м.Чернівці), а також зі студентськими платформами місцевих університетів.

Ця ідея виникла в межах реалізації проєкту Erasmus+ Модуль Жана Моне EUROPEACE («Журналістика миру та рішень задля євроінтеграції України у воєнний та поствоєнний час»).

«Журналістика рішень - це про пошук виходу зі складних ситуацій, що в українських реаліях передусім стосується війни. Це про втілення в життя європейських цінностей взаємопідтримки, допомоги, єднання, толерантності і гідності. Ми, команда викладачів журфаку, вирішили започаткувати програми внутрішньої мобільності між журфаком ЗНУ і нашими українськими ЗВО-партнерами, аби  підтримати наших студентів і дати їм можливість пройти журналістську практику у відносно безпечних регіонах. Вони зможуть вийти з онлайну, зануритись у професію, а також познайомитись із новими містами. Звісно, ми не змогли би втілити цю ідею, якби не підтримка наших колег, які посприяли поселенню студентів в університетських гуртожитках, домовились про бази практики, дбають про комфорт наших студентів», - розповіла координатора проєкту EUROPEACE, доцентка кафедри журналістики Катерина Сіріньок-Долгарьова.

Радо відгукнулись і підтримали ЗНУ колеги з Львівського національного університету імені Івана Франка, Українського католицького університету, Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка, Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника, Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича. Із цими закладами підписано договори про співпрацю, що дозволило реалізувати академічну мобільність наших студентів.

Попереду студентів чекає напружена робота: зйомки, інтерв’ю, підготовка рекламних і журналістських матеріалів з акцентом на журналістику рішень. Результатами вони поділяться під час підсумкових конференцій із практики.

 

Кафедра журналістики

 

Стежте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

Соцмережі ЗНУ:

https://beacons.ai/official_znu

 

Схожі новини