Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студента ІННІ ім. Ю.М. Потебні обрали членом Молодіжної ради при міськраді

Студента ІННІ ім. Ю.М. Потебні обрали членом Молодіжної ради при міськраді

Студента ІННІ ім. Ю.М. Потебні обрали членом Молодіжної ради при міськраді
11.06.2024 16:11 Все Головні новини Інженерний інститут ЗНУ ZNU Zaporizhzhia National University Запорізький національний університет Інженерний навчально-науковий інститут імені Юрія Потебні ВСП Економіко-правничий фаховий коледж ЗНУ Молодіжна рада міськради

Днями відбулося перше засідання оновленої Молодіжної ради при Запорізькій міській раді, учасником якого став третьокурсник Інженерного навчально-наукового інституту ім. Ю.М. Потебні ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) Максим Серба.

 

На початку засідання новообраним депутатам, які представляють заклади вищої та передвищої освіти, громадські організації, запорізькі підприємства урочисто вручили посвідчення. Молодь вітали секретар міської ради Регіна Харченко, заступник міського голови Сергій Білов, директор департаменту спорту, сім’ї та молоді міської ради Павло Бланк, а також депутати міської ради. А ще, за результатом першого засідання було обрано голову Молодіжної ради. Ним став студент ВСП «Економіко-правничий фаховий коледж ЗНУ» Микита Поліщук.

Про те, як відбувалися вибори кандидатів у депутати Молодіжної ради розповів Максим Серба. «Ще в травні відбулись установчі збори, учасниками яких стали члени ініціативної групи та десь 60 кандидатів до Молодіжної ради. Ми розповідали про себе, свої плани, а потім відбулося голосування, за результатом якого мене й було обрано».

Поділився Максим і своїми планами на майбутнє. «Ми збираємося активно займатися волонтерською діяльністю й не лише самі. Плануємо долучати молодь нашого міста та підтримувати її активність в інших сферах. Та і це ще не все. Для мене як для студента ІННІ дуже важливо робити все, що від мене залежить, задля постійного покращення іміджу нашого інституту».

 

Facebook ІННІ ім. Ю.М. Потебні: https://www.facebook.com/IngenerkaZNU

 

Матеріал надано Інженерним навчально-науковим інститутом ім. Ю.М. Потебні

 

Стежте за новинами також у соцмережах пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

Соцмережі ЗНУ:

https://beacons.ai/official_znu

 

 

Схожі новини