Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Біологічний плідно працює зі школярами

Біологічний плідно працює зі школярами

Біологічний плідно працює зі школярами
12.06.2024 08:35 Все Головні новини Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Факультети Біологічний ZNU Zaporizhzhia National University Запорізький національний університет біологічний факультет вступ-2024 профорієнтаційна робота

Викладачі та науковці біологічного факультету Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University) завжди готові ділитися своїми знаннями з молоддю. І ця робота ніколи не вщухає.

 

Днями на біологічний факультет завітали учні 10-х і 8-х класів запорізької гімназії №28. Два дні діти мали змогу побачити та почути цікаві факти з царин генетики та ботаніки. Школярі і самостійно попрацювали з мікроскопами, вивчили колекції шишок, гербарні зразки рослин. Не оминули увагою і фізологію рослин. А ще провели корисні досліди щодо визначення нітратів.

Найбільше враження на присутніх справило виділення ДНК. Діти з радістю фотографувались з відповідними незвичними пробірками. Водночас викладачі кафедри генетики та рослинних ресурсів доценти Олена Бойка та Олена Дубова запрошували майбутніх абітурієнтів вступати до ЗНУ, щоб дізнаватись ще більше про генетику та життя в цілому.

 

 

 

Біологічний факультет

 

Стежте за новинами також у соцмережах пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

Соцмережі ЗНУ:

https://beacons.ai/official_znu

Схожі новини