Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Проєкт від ЗНУ - переможець Всеукраїнського фестивалю гри, навчання і натхнення Play Fest-2024 в номінації «Натхненні мріями»

Проєкт від ЗНУ - переможець Всеукраїнського фестивалю гри, навчання і натхнення Play Fest-2024 в номінації «Натхненні мріями»

Проєкт від ЗНУ - переможець Всеукраїнського фестивалю гри, навчання і натхнення Play Fest-2024 в номінації «Натхненні мріями»
12.06.2024 12:08 Все Головні новини Факультети Соціальної педагогіки та психології ZNU Zaporizhzhia National University Запорізький національний університет факультет соціальної педагогіки психології всеукраїнського фестиваль гри навчання натхнення Play Fest-2024 номінація Натхненні мріями

11 червня відбувся щорічний Всеукраїнський фестиваль гри, навчання і натхнення Play Fest-2024, організований the LEGO Foundation. Традиційно у фестивалі беруть участь студенти освітніх програм «Початкова освіта» та «Дошкільна освіта» ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) під керівництвом доцентки Юлії Зубцової та старшої викладачки Ганни Чорної.

 

11 червня, в день, коли вперше в історії світ відзначає Міжнародний день гри, затверджений Генеральною Асамблеєю Організації Об’єднаних Націй, учасників фестивалю вітали керівниця освітніх ініціатив the LEGO Foundation в Україні Оксана Рома, директор департаменту діяльнісного навчання the LEGO Foundation Майкл Сталь, члени спільноти Play Ambassadors в Україні, до якої входить і доцентка кафедри дошкільної та початкової освіти Юлія Зубцова. Проєкт учасників від Запорізького національного університету отримав перемогу в номінації «Натхненні мріями».

Освітяни ЗНУ розповіли, що мета цьогорічного проєкту «Мріємо та діємо» – надихати дітей, студентів, педагогів сміливо мріяти, уявляти, досліджувати, відкривати, проєктувати, втілювати свої їдеї та змінювати світ навколо. Участь у проєкті сприяє всебічному розвитку учасників, формуванню наскрізних умінь, а також зміцненню педагогіки партнерства в закладах освіти. Головним завданням проєкту обрали завдання - надати учасникам можливість стати творцями в світі навколо: генерувати ідеї щодо змін, шукати та втілювати рішення для покращення добробуту в своєму закладі освіти, громаді, країні, пропонувати ініціативи та реалізовувати ідеї.

В межах проєкту кожен заклад дошкільної, загальної середньої та вищої освіти обирав свою тему. Так, темою учасників від Запорізького національного університету стало «Море можливостей», а метою – зацікавити майбутніх старшокласників у професії вчителя початкових класів і вихователя закладу дошкільної освіти, розкрити можливості професії педагога та допомогти зрозуміти, які мають бути дії вступників на шляху до їхньої мрії. Результатом проєкту стали інтерактивні афіші, які не просто рекламують педагогічні спеціальності, а є важливим інструментом у профорієнтації старшокласників. На інтерактивних афішах зазначено актуальність та переваги професії вчителя початкових класів та вихователя закладу дошкільної освіти, особливості навчання в закладі вищої освіти. Також на афішах старшокласники можуть знайти QR-коди, які дозволять відкрити додаткові інформаційні матеріали та цікаві завдання, а посилання на онлайн-ресурси, допоможуть вступникам розширити уявлення про сферу освіти.

 

 

 

Факультет соціальної педагогіки та психології

Стежте за новинами також у соцмережах пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

Соцмережі ЗНУ:

https://beacons.ai/official_znu

Схожі новини