Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Гідроенергетичний коледж запрошує на День відкритих дверей

Гідроенергетичний коледж запрошує на День відкритих дверей

Гідроенергетичний коледж запрошує на День відкритих дверей
13.06.2024 12:42 Все Головні новини Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Коледжі та філії Запорізький гідроенергетичний коледж ЗНУ ZNU Zaporizhzhia National University Запорізький національний університет Відокремлений структурний підрозділ Запорізький гідроенергетичний фаховий коледж день відкритих дверей вступ-2024

Як обрати спеціальність, яка підійде саме тобі; які іспити потрібно скласти, щоб вступити на цю спеціальність; і як відбуватиметься освітній процес, дізнаються абітурієнти та їхні батьки під час Дня відкритих дверей. Він відбудеться 15 червня о 10.00 у ВСП «Запорізький гідроенергетичний фаховий коледж ЗНУ» (ZNU, Zaporizhzhia National University).

 

Адміністрація та викладачі коледжу запрошують приєднатися до заходу в одному з двох зручних форматів. Безпосередньо у ВСП ЗГЕФК ЗНУ за адресою: вул. Мінська, 10 (Правий берег. Тролейбус №3; маршрутки №№ 46, 15. Зупинка: «Будинок культури ЗТР»).

А також online за допомогою Google Meet

Посилання: https://meet.google.com/kqe-gdnc-zfe

Номер телефону для під’єднання: (US) +1 402-867-1104, PIN-код: 780 079 237 #)

Лишилися питання? Телефонуйте до Приймальної комісії: (068) 738-25-92, або напишіть листа за адресою zgefc.znu@gmail.com

Чимало додаткової цікавої та корисної інформації ви знайдете й на сторінках Запорізького гідроенергетичного фахового коледжу:

ВСП ЗГЕФК ЗНУ: www.zgefcznu.in.ua

Facebook: https://www.facebook.com/zgefc.znu

Не втрачайте чудового шансу отримати сучасну професію у Відокремленому структурному підрозділі «Запорізький гідроенергетичний фаховий коледж ЗНУ»!

 

Матеріал надано ВСП «Запорізький гідроенергетичний фаховий коледж ЗНУ»

 

 

Стежте за новинами також у соцмережах пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

Соцмережі ЗНУ:

https://beacons.ai/official_znu

 

 

Схожі новини