Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Незабутні уроки життя: премʼєра-виклик для глядачів та акторів театру Vie

Незабутні уроки життя: премʼєра-виклик для глядачів та акторів театру Vie

Незабутні уроки життя: премʼєра-виклик для глядачів та акторів театру Vie
13.06.2024 12:48 Все Головні новини ZNU Zaporizhzhia National University Запорізький національний університет театральна платформа Дім актора анонси митців

Про першу прем’єра цього літа для ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) розповіли представники театральної платформи «Дім актора». Це вистава «Незабутнє. Триптих». Вона відбудеться 15 і 16 червня о 16:00 у театрі-лабораторії Vie.

 

У житті абсолютно кожної людини трапляється дещо, що залишається в пам'яті до кінця днів. Подія, яка впливає на наш вибір і залишає незабутній слід у душі. Спогади про це ми зберігаємо в пам'яті – вони формують нашу особистість і визначають наше ставлення до навколишнього світу. Важко навчитися приймати всі моменти життя, – як радісні, так і сумні, – як важливі уроки на шляху до самовдосконалення. Зрештою, наші спогади допомагають нам стати сильнішими і мудрішими, вони стають частиною нашого унікального шляху в цьому світі.

Закон триптиху простий – кожна з картин незалежна і повноцінна сама собою, але всі пов’язані спільною ідеєю, доповнюють одне одного й утворюють масштабне полотно. Три історії, три зустрічі з НЕЗАБУТНІМ розкажуть нам Акторка, Батько-одинак і Ньюзмейкер. «Verba», «Георгій» і «Ти тут, Боже?» – три оповіді, в основі яких лежать тексти сучасних українських і зарубіжних драматургів. У виставі залучена не лише вся театральна команда, а й запрошена гостя – молода запорізька спортсменка Мирослава Пивар, для котрої роль у виставі буде дебютною.

«При роботі над виставою однією із задач був розвиток акторської майстерності наших молодих акторів, пошук нових викликів для них, а моновистава – найважчий жанр. Із сьогоднішнім глядачем треба говорити на актуальні теми, тому взяті були сучасні п’єси. Також, театр – не лише розвага. Ми хочемо розмовляти з глядачем про серйозне, зробити провокацію на серйозні роздуми» – розповів режисер Віктор Попов.

Нагадуємо, що глядачі зможуть побачити прем’єру «Незабутнє. Триптих» 15 і 16 червня о 16:00 у театрі-лабораторії Vie (адреса: вул. Наукового містечка, 35). Тривалість вистави 2 год 40 хв (з двома антрактами). Вікові обмеження – 18+. Квитки вже у продажу на сайті musin.zp.ua. Додаткова інформація та бронювання за номером +38(095)776-54-32 (Viber, Telegram, WhatsApp).

Театральна платформа «Дім актора»

Стежте за подіями вишу також у соцмережах пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

Соцмережі ЗНУ:

https://beacons.ai/official_znu

 

 

 

 

 

Схожі новини