Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Тренінг для педагогів провели фахівці факультету СПП

Тренінг для педагогів провели фахівці факультету СПП

Тренінг для педагогів провели фахівці факультету СПП
13.06.2024 14:52 Все Головні новини Факультети Соціальної педагогіки та психології ZNU Zaporizhzhia National University Запорізький національний університет факультет соціальної педагогіки психології

Днями в яслах-садку № 244 «Біла лілея» Запорізької міської ради відбулося тренінгове заняття для педагогів дошкільної освіти на тему «Професіоналізм вихователя як педагогічна цінність». Його проводила доцентка кафедри дошкільної та початкової освіти ЗНУ Алла Курінна. До заходу також долучилися: доцентка кафедри дошкільної та початкової освіти Сніжана Сиваш та старша викладачка кафедри дошкільної та початкової освіти Ганна Чорна.

 

Заняття спрямували на формування ціннісного ставлення вихователів закладів дошкільної освіти до самоосвіти, саморозвитку, надбання нових знань і навичок. І все - задля ефективної організації освітнього процесу з дітьми дошкільного віку. Завданнями тренінгу стали прагнення розвивати цілісне уявлення про сутність педагогічної майстерності вихователя закладу дошкільної освіти як його педагогічної цінності; сприяти опануванню вихователями елементами педагогічної техніки, удосконаленню власного образу педагога-вихователя та його індивідуального стилю професійної діяльності; виховувати прагнення всебічного пізнання себе, широко використовуючи психологічний інструментарій та відповідні методи діагностики; формувати установку на постійне особистісне і професійне самовдосконалення засобами самоменеджменту.

Учасники обговорили поняття емоційного інтелекту та його складників, значущість у роботі педагога. А ще вкрай зацікавили присутніх інтерактивними вправами. Це «Термінологічна мозаїка», «Акме-орієнтири інноваційного вихователя», «Спільна кімната», технологія «Списки» (яка спрямована на формування позитивного іміджу педагога), креативна анкета «Слово про слова» тощо. Під час виконання інтерактивних завдань вихователі отримали безцінний досвід і позитивні емоції

Директорка закладу дошкільної освіти пані Тамара Плахтій подякувала викладачам кафедри дошкільної та початкової освіти за проведений захід. Вона зауважила про можливість працевлаштування здобувачів вищої освіти спеціальності 012 Дошкільна освіта на посаду вихователя в ЗДО.

Викладачі також подякували педагогам за участь у заході та розповіли про можливість, умови вступу, запросили на навчання спеціальностей кафедри дошкільної та початкової освіти, надали інформацію про подальші плани та перспективи співпраці із закладом вищої освіти у напрямках організації практики студентів, наукової роботи, гостьових лекції.

Факультет соціальної педагогіки та психології

Стежте за новинами також у соцмережах пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

Соцмережі ЗНУ:

https://beacons.ai/official_znu

Схожі новини