Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Вступники до ЗНУ цікавляться методами наукових досліджень

Вступники до ЗНУ цікавляться методами наукових досліджень

Вступники до ЗНУ цікавляться методами наукових досліджень
14.06.2024 09:56 Все Головні новини ZNU Zaporizhzhia National University Запорізький національний університет біологічний факультет вступ-2024 кафедра фізіології імунології біохімії курс цивільного захисту медицини

13 червня в межах профорієнтаційної роботи біологічного факультету Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University) відбулася зустріч завідувачки кафедри фізіології, імунології і біохімії з курсом цивільного захисту та медицини, професорки Оксани Кущ з учнями Запорізької гімназії №28 Запорізької міської ради.

Вона розповіла учням про роботу Запорізького національного університету, біологічного факультету і кафедри. Учні охоче запитували про методи наукових досліджень, про способи і можливості проведення лекцій і практичних робіт.

Школярі спробували себе в ролі студентів і на власному досвіді відпрацювали деякі фізіологічні методи і функціональні проби. Діти були вкрай зацікавлені роботою кафедри. А наприкінці зібрання вони залишили побажання стосовно навчання на біологічному факультеті.

 

Біологічний факультет

 

Стежте за новинами також у соцмережах пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

Соцмережі ЗНУ:

https://beacons.ai/official_znu

Схожі новини