Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Науковці факультету історії та міжнародних відносин і ФІФ вперше вибороли грант за програмою Horizon Europe

Науковці факультету історії та міжнародних відносин і ФІФ вперше вибороли грант за програмою Horizon Europe

Науковці факультету історії та міжнародних відносин і ФІФ вперше вибороли грант за програмою Horizon Europe
18.06.2024 11:17 Все Головні новини Факультети Історії та міжнародних відносин ZNU Zaporizhzhia National University Запорізький національний університет міжнародна діяльність факультет історії міжнародних відносин ФІФ перший вишівський грант програми Horizon Europe комплексне дослідження візій миру генерованих вимушеними мі

Запорізький національний університет відзначає чергову перемогу – потужний консорціум у складі Університету Білефельд (Німеччина), Комільяського папського університету (Іспанія), Міланського університету (Італія) та ЗНУ (Україна) отримав понад 1,8 мільйонів євро для реалізації наукового проєкту «Peace and Mobilities» - комплексного дослідження візій миру, генерованих вимушеними мігрантами.

 

Про це повідомляє ректор ЗНУ Микола Фролов у своєму фейсбуці. За його словами, оскільки географія розвідок охоплює як Європу, так і Латинську Америку, асоційованими партнерами проєкту стануть Університет Гвадалахари (Мексика) та Колумбійський національний університет (Колумбія).

Микола Фролов підкреслив: «Саме так, на моє глибоке переконання, і має розвиватися міжнародна співпраця – знизу догори, на засадах довіри та спільних цінностей, через особисті контакти науковців до амбітних багатомільйонних проєктів. Неодноразово підкреслював це під час переговорів з нашими стратегічними партнерами – зокрема, і з ректоркою університету Білефельд пані Ангелікою Еппле. Радий, що мої слова певною мірою виявилися пророчими. У досягненні результату визначними є зусилля проректорки з міжнародної та проєктної діяльності ЗНУ Олени Тупахіної. Окрема подяка координатору проєкту, професору Каміло Фореро (Університет Білефельд), під керівництвом якого науковці з різних куточків світу об’єдналися навколо такої гостроактуальної й болісної теми. Впевнений, що результати проєкту стануть у нагоді під час повоєнного відновлення нашої країни».

 

 

Стежте за новинами також у соцмережах пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

Соцмережі ЗНУ:

https://beacons.ai/official_znu

 

 

Схожі новини