Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Учасників НМТ-2024 знайомлять із освітніми програмами філологічного факультету

Учасників НМТ-2024 знайомлять із освітніми програмами філологічного факультету

Учасників НМТ-2024 знайомлять із освітніми програмами філологічного факультету
19.06.2024 12:29 Все Головні новини Факультети Філологічний ZNU Zaporizhzhia National University Запорізький національний університет філологічний факультет відділ доуніверситетської підготовки профорієнтації працевлаштування вступ-2024

Червень – «гаряча пора» для майбутніх студентів, адже розпочалась основна сесія національного мультипредметного тесту (НМТ). А тому викладачі філологічного факультету Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University) продовжують активну профорієнтаційну роботу навіть під час проведення НМТ-2024 – спілкуються з потенційними вступниками до вишу.

 

Представники кафедр знайомлять абітурієнтів з освітніми програмами філологічного факультету: «Середня освіта (Українська мова і література)»; «Філологія. Українська мова та література»; «Польська мова і література, англійська мова» та «Прикладна лінгвістика» (міждисциплінарний характер програми задовольнятиме попит на кваліфікованих фахівців-лінгвістів зі знанням української та англійської у сфері інформаційних технологій).

Викладачі звертають увагу вступників на особливості та переваги навчання на факультеті, практичну підготовку студентів, традиції та новації, можливості працевлаштування та подальшого кар’єрного зростання. Диплом філологічного факультету – це можливості професійної реалізації у новій українській школі та системі вищої освіти, органах державної влади, у сфері ІТ-технологій, масмедіа, бізнесі, креативних індустріях. Інформація про відомих випускників факультету переконує абітурієнтів у перспективах професійної реалізації у майбутньому дорослому житті.

Цікавить майбутніх вступників й інформація про різноманітні наукові, спортивні та культурно-масові заходи, активну громадську й волонтерську діяльність викладачів та студентів, захоплююче та насичене подіями студентське життя. Випускникам коледжів викладачі факультету пропонують інформацію про особливості здобуття рівня вищої освіти бакалавр за скороченою програмою навчання. Майбутніх студентів запрошують приєднатись до телеграм-групи для вступників

https://t.me/+8BcLNkoJOjBmYjVi

Тут можна знайти корисну, необхідну й завжди актуальну інформацію щодо вступу до закладів вищої освіти й оперативно отримати відповіді на актуальні для них питання. На факультеті підкреслили: «Запорізький національний очікує саме на вас, випускники 2024 року! Запрошуємо до філологічної родини ЗНУ». Більше інформації щодо навчання за освітніми програмами філологічного факультету та особливостей вступу-2024 можна дізнатись на сторінці факультету офіційного сайту ЗНУ та в соціальних мережах:

Сайт філологічного факультету

https://www.znu.edu.ua/ukr/university/departments/philology

Facebook: https://www.facebook.com/groups/PhilologicalFacultyZNU/

https://www.facebook.com/groups/859243314747592

Telegram: https://t.me/philologists_znu

https://t.me/+8BcLNkoJOjBmYjVi

Чат-бот в Telegram:  https://t.me/abetkavstupnika2022_bot

Instagram: https://www.instagram.com/philologists_znu/

Тік-Ток:  https://www.tiktok.com/@philologists_znu

Філологічний факультет

 

Стежте за новинами також у соцмережах пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

Соцмережі ЗНУ:

https://beacons.ai/official_znu

Схожі новини