Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Абітурієнтів вразив тренінг із техніки пішохідного туризму та екскурсія вишем

Абітурієнтів вразив тренінг із техніки пішохідного туризму та екскурсія вишем

Абітурієнтів вразив тренінг із техніки пішохідного туризму та екскурсія вишем
19.06.2024 12:31 Все Головні новини Факультети Фізичного виховання ZNU Zaporizhzhia National University Запорізький національний університет кафедра теорії методики фізичної культури спорту профорієнтаційний захід для школярів вступ-2024

Вісімнадцятого червня в спортивно-оздоровчому комплексі Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University) викладачі кафедри теорії та методики фізичної культури і спорту провели профорієнтаційний захід для школярів Запоріжжя.

 

Майбутніх абітурієнтів ознайомили з можливостями та перспективами навчання на факультеті фізичного виховання здоров'я та туризму Запорізького національного університету на спеціальностях 014 Середня освіта (Фізична культура) та 017 "Фізична культура і спорт" освітньої програми "Фізичне виховання".

В залі для проведення занять зі спортивного туризму відбувся тренінг із техніки пішохідного туризму. У ньому взяли участь понад 30 учнів, випускників 10-их та 11-их класів міста Запоріжжя. У межах тренінгу викладачі кафедри ознайомили майбутніх абітурієнтів з освітніми програмами кафедри, з умовами вступу та навчання, показали практичні можливості та перспективи кар'єрного розвитку в галузі фізичного виховання, спорту та туризму, продемонструвати спортивну базу університету.

Учасники отримали корисну інформацію про освітні програми, умови вступу та перспективи професійного зростання у сфері фізичної культури і спорту. Екскурсія спортивно-оздоровчим комплексом та участь у спортивних активностях викликали великий інтерес у учнів, що сприяло позитивному сприйняттю університету та кафедри. А найголовніше – діти отримали живе спілкування з викладачами, згадали заняття офлайн, спортивний зал засяяв дитячими усмішками.

 

 

 

Кафедра теорії та методики фізичної культури і спорту

Стежте за новинами також у соцмережах пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

Соцмережі ЗНУ:

https://beacons.ai/official_znu

 

 

Схожі новини