Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Бакалаври спеціальності 075 Маркетинг денної форми навчання успішно склали атестаційний екзамен

Бакалаври спеціальності 075 Маркетинг денної форми навчання успішно склали атестаційний екзамен

Бакалаври спеціальності 075 Маркетинг денної форми навчання  успішно склали атестаційний екзамен
20.06.2024 14:13 Все Головні новини Факультети Економічний ZNU Zaporizhzhia National University Запорізький національний університет економічний факультет бакалаври спеціальності 075 Маркетинг денної форми навчання успішно склали атестаційний екзамен кафедра управління персоналом маркетингу

Згідно з графіком освітнього процесу на кафедрі управління персоналом і маркетингу економічного факультету ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) бакалаври спеціальності 075 «Маркетинг» денної форми навчання успішно склали атестаційний екзамен.

 

За умов воєнного стану атестаційний екзамен провели в дистанційній формі на платформі Zoom і системі Moodle, що дозволило повноцінно перевірити рівень знань бакалаврів визначених Стандартом вищої освіти та освітньою програмою і об’єктивно оцінити їх. Атестаційний екзамен проходив під  контролем комісії: її голови Дмитра Світлого (кандидат наук, фінансовий директор компанії «Оникс Софт»), його заступниці – докторки наук, професорки, в.о декана економічного факультету ЗНУ Валентини Гельман. Членами екзаменаційної комісії були: доктор наук, професор, в.о. завідувача кафедри управління персоналом і маркетингу Микола Іванов, кандидатка наук, доцентка Вікторія Малтиз, кандидатка наук, доцентка Наталія  Терент’єва. До настановчого слова приєдналася в. о. декана Валентина ГЕЛЬМАН, яка зазначила, що «маркетинг є надзвичайно затребуваною професією, про що свідчать аналітичні звіти ринку праці». Відомо, що за ОП Маркетинг наразі випускається найбільша кількість студентів.

Незважаючи на дистанційний режим, комісія була постійно на зв’язку та підтримувала і контролювала виконання завдань. Вони включали два теоретичних питання, задачу, а також тестові випробування. Атестаційний екзамен пройшов на високому рівні, студенти  успішно виконали теоретичні та практичні завдання, відповідно, результати атестаційного екзамену показали високий рівень знань і компетентностей здобувачів.

Наприкінці заходу комісія привітала випускників із успішним складанням атестаційного екзамену та присвоєнням кваліфікації бакалавра маркетингу. Йшлося і про переваги продовження навчання в магістратурі, можливість працевлаштування та участі у науковій, міжнародній діяльності та інші перспективи навчання. Зокрема голова ЕК Дмитро Світлий побажав нових горизонтів та вершин, здобутків і перемог, а також розвиватися і надалі, не зупинятися і постійно навчатися новому, перспективному.  Після оголошення результатів, студенти висловили подяку членам ЕК за об’єктивність і підтримку. Студентка Юлія Каліуш висловила подяку викладачам, які підтримували здобувачів протягом навчання та надавали сучасні знання, уже працевлаштований студент Богдан Богданов розповів, що обрав провідну спеціальність, яка розвивається і має широкі перспективи.

Вікторія МАЛТИЗ, доцентка кафедри управління персоналом і маркетингу

Стежте за новинами також у соцмережах пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

Соцмережі ЗНУ:

https://beacons.ai/official_znu

Схожі новини