Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Літня школа в ЗНУ триває: що цікавого вивчають учні?

Літня школа в ЗНУ триває: що цікавого вивчають учні?

Літня школа в ЗНУ триває: що цікавого вивчають учні?
20.06.2024 15:16 Все Головні новини Факультети Журналістики ZNU Zaporizhzhia National University Запорізький національний університет літня школа вступ-2024 відділ доуніверситетської підговки профорієнтації працевлаштування

Днями в Запорізькому національному університеті (ZNU, Zaporizhzhia National University) відкрилась літня школа. В ній учні запорізьких шкіл відвідують заняття від викладачів університету.

 

Школярі вже дізнались багато нового та цікавого. Старші класи вивчали психофізіологію людини та дізнались про промотехнології в медіа. А також активно проводили час на спортивних заняттях та знайомилися з туризмом. Молодші - змайстрували абетку світу, розібрались у значенні дружби та створили казку. Такі уроки неабияк захопили всіх. Скажімо, 10-ті класи вивчали археологію та поринали у світ розслідувань. На факультеті історії та міжнародних відносин учням провели екскурсію навчальною лабораторією, де продемонстрували стародавні пам’ятки та артефакти. Їх познайомили з археологією та розповіли про дослідження й експедиції Україною, здійснені ЗНУ.

Молодші школярі 17 червня розвивали свої творчі здібності в творчій майстерні «Абетка світу» під керівництвом Юлії Курилової, а також досліджували значення дружби  разом із Тетяною Скрипаченко.  Юлія Кусакова запросила школярів у віртуальну  подорож країнами світу та провела захопливу гру «Що, де, коли?», а Ірина Павленко на занятті  разом із учнями створила неповторну казку. 18 червня для маленьких школярів було не менш цікавим: учні відвідали Зоологічний музей, а Вікторія Ніконенко занурила учнів у світ дизайну та розповіла багато цікавого, Людмила Шульга провела заняття «Барвистий квітограй», також школярі побували в круїзі країною «Психологія» разом із Ларисою Івановою. Для 10-х класів відбулися дискусії з актуальних проблем психофізіології, про які розповіла Оксана Кущ, та не менш цікава дискусія «Промотехнології в медіа» з Людмилою Чернявською. 18 червня у Спортивно-оздоровчому комплексі ЗНУ Павло Пиптюк познайомив старшокласників із туризмом, а також Олена Потапова провела практичне  заняття про степи та фітбол у фітнес-залі Спортивно-оздоровчого комплексу ЗНУ.

19 червня для молодших школярів учнів було веселим і інформативним. Людмила Шульга провела цікаве заняття «Барвистий квітограй», а Ганна Чорна запровадила інтерактивний підхід до збереження здоров’я «Весело граємо, здоров’я зберігаємо!», використовуючи під час заняття ігрові завдання з Лего. Про світ дизайну розповіла Вікторія Ніконенко. І куди в цей день без творчості: Юлія Курилова запросила школярів до творчої майстерні «Абетка світу».

Для учнів 10-тих класів цей день теж минув не менш захопливо та цікаво. Михайло Єльніков розповів школярам про археологію, зануривши їх у стародавній світ, де кожен зміг отримати цікаву інформацію. Ірина Єна організувала пізнавальне заняття «Школа слідчого: як розрізнити злочинця?» поділившись корисними порадами які можуть стати у пригоді. Йшлося про роботу слідчих і вміння визначати злочинців. Також звучали і захоплюючі історії розслідувань і слідчих експериментів. Учням продемонстрували криміналістичне обладнання та навчили виявляти відбитки пальців.

20 червня для маленьких учнів Юлія Кусакова провела подорож країнами світу на занятті з інтелектуальною грою «Що, де, коли?» яка допомогла розвинути школярам інтелектуальні навички. Викладачка  Ірина Павленко залучила дітей до спільного творчого процесу «Створимо казку разом», де кожен зміг додати свою частинку до казки. Заняття під назвою «Весело граємо, здоров’я зберігаємо» провела Ганна Чорна, учні взяли участь в ігрових завданнях з Лего, які сприяють розвитку творчого мислення. Також школярі відвідали Зоологічний музей ЗНУ та змогли зсередини побачити світ музею.

Старшокласники вирушили у віртуальну мандрівку у світ податків разом із Юлією Огреніч та дізнались важливі аспекти системи оподаткування. Ольга Луганська провела практичне заняття «Встановлення концентрацій кислот та основ». Ці заходи допомогли школярам розширити знання та зробили навчання не тільки інформативним, а й цікавим. Після уроків учениці 10-го класу 107 гімназії поділилися враженнями: «Нам дуже сподобалось. Стільки нової інформації. Ми ще обираємо, куди і на яку спеціальність вступати. Тож ці заняття дійсно важливі, бо допомагають нам у цьому».

 

Єлизавета Божкова, Дар’я Хоменко факультет журналістики

 

Стежте за новинами також у соцмережах пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

Соцмережі ЗНУ:

https://beacons.ai/official_znu

 

 

Схожі новини