Науковців ЗНУ запросили на вебінари з питань наукометрії та пошуку спеціалізованого контенту у «Web of Science»

Для науково-педагогічних працівників та студентів й аспірантів Запорізького національного університету (Zaporizhzhia National University, ZNU) цього року безоплатний доступ до платформи «Web of Science» зберігатиметься в тому ж форматі.
Розклад освітніх заходів та подій компанії «Clarivate» за цим лінком: https://clarivate.libguides.com/europe/ukraine
Компанія «Clarivate» пропонує науковцям Запорізького національного університету взяти участь у нових безкоштовних вебінарах, що заплановані на березень. Передбачено сертифікат учасника за умови присутності більше 90 % основного часу вебінару. Вебінари проводяться на платформі Zoom.
Проводить вебінари PhD, Customer Success Consultant, Clarivate Ірина Тиханкова.
20 березня, 10:15-11:15
Тема: Основи наукометрії (серія «Clarivate Essential»)
Тези: Раз на рік обговорюємо чи можна і навіщо «міряти» науку. Уточнюємо що таке наукометрія, які дані та джерела використовує, що є предметом дослідження, які метрики існують і як вони розраховуються. Зупинимося на основних: імпакт фактор та його варіації, Journal Citation Indicator, квартиль, індекс Гірша, CNCI, beamplots. З'ясуємо причини коректного і некоректного використання наукометрії, дізнаємося, які наслідки можуть бути. Побачимо, чому важливо працювати з якісними джерелами інформації. Уточнимо як проаналізувати здобутки науковця, установи та країни за допомогою «Web of Science» та «InCites».
Реєстрація – тут
27 березня, 10:15-11:15
Тема: Пошук спеціалізованого контенту у «Web of Science» поза Core Collection (серія «Research Smarter»)
Тези: Платформа «Web of Science» доповнює Core Collection регіональними, спеціалізованими та іншими колекціям опублікованої літератури. Завдяки розширеному пошуку користувачі можуть відстежувати формування та розвиток будь-яких напрямів науки, аналізуючи понад 235 млн записів і 2,9 мільярди посилань на першоджерела. Приєднуйтесь до цієї сесії, щоб дізнатися, як шукати додатковий контент в «Web of Science», розширити пошук до нових типів документів (дисертації, патенти, дослідницькі дані, гранти) та аналізувати спеціалізовані баз даних.
Реєстрація – тут
Щочетверга під час Zoom сесії «Запитай про Web of Science», 12:15-12:35, Ірина Тихонкова продовжує надавати консультації щодо «Web of Science», журналів, авторських профілів тощо. Детальніше – за лінком
Із питань доступу до «Web of Science» звертайтесь до наукової бібліотеки ЗНУ на email: lib@znu.edu.ua або до зали електронних ресурсів (вул. Університетська, 66-Б, навчальний корпус № 2, кімн. № 126, тел.: +38(061)289-12-67).
Наукова бібліотека
Стежте за новинами також у соцмережах пресслужби ЗНУ:
https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU
https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/
Соцмережі ЗНУ:
https://beacons.ai/official_znu