Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студентська рада ФСУ організувала Арт-майстерню

Студентська рада ФСУ організувала Арт-майстерню

Студентська рада ФСУ організувала Арт-майстерню
16.04.2025 13:28 Все Головні новини Факультети Соціології та управління ZNU Zaporizhzhia National University ЗНУ Запорізький національний університет факультет соціології управління біологічний соціальної педагогіки психології Інженерний навчально-науковий інститут імені Юрія Потебні студентська рада Арт-майстерня

Днями студентська рада факультету соціології та управління ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) успішно провела Арт-майстерню. Захід об’єднав молодь із різних факультетів, зокрема студентів факультету соціальної педагогіки та психології, біологічного факультету та Інженерного навчально-наукового інституту ім. Ю. Потебні.

Арт-майстерня стала не лише місцем для творчого самовираження, але й чудовою нагодою для спілкування й обміну ідеями між студентами різних спеціальностей. Учасники мали змогу познайомитися з новими людьми, знайти однодумців і насолодитися атмосферою творчості.

За задумом організаторів до програми проєкту увійшла, зокрема, ізотерапія. На думку фахівців, вона полягає у використанні образотворчого мистецтва (найчастіше це малювання, але до нього можна віднести й ліплення з глини, фотографування, декорування). До речі, організатори підкреслили, що заняття з ізотерапії допомагають людям розібратися у власних почуттях і проблемах, сприяють розкриттю творчого потенціалу, відкривають нові ресурси та можливості.

Самі учасники, які поділилися враженнями після участі в арт-терапії, відзначили, що від самого початку їх зацікавила мета проєкту. А саме – пошук власного ресурсу в умовах стресу та війни. Організатори додали, що групова арт-терапія допомагає відчути підтримку та створити коло однодумців, а це, як наслідок, об’єднує студентську молодь.

Однією з тем заходу була «Улюблена пісня, як людина». Що ж про це казали меломани? На заході зібралися представники, які мали різні музичні смаки і жанри. Кожен з учасників продемонстрував багату фантазію і використав найрізноманітніші барви. Молодь позитивно відгукувалася про захід. Кожен отримав задоволення, позитивні емоції, мав нові знайомства і враження. Із відгуків учасників представники студради дізналися, що присутніх зацікавила саме ідея щось творити. А ще кожен отримував задоволення і позитивний настрій як під час малювання, так і під час презентації своїх робіт. До того ж творчу атмосферу урізноманітнила музична хвилина.

Один із учасників заходу, Валентин Чайка, так прокоментував свої враження: «Дякую організаторам за те, що підготували саме таку арт-майстерню. Не знаю, коли б ще був привід узяти до рук пензля. Атмосфера була чудовою. Я дуже гарно провів час. Впевнений, що проєкт має жити! Адже це круто та корисно».

У студраді додали, що саме такі відгуки надають сил, мотивацію і натхнення організовувати та розвивати «Арт-майстерню». До речі, створити шедеври вдалося навіть із невеликої кількості матеріалів.

Найближчим часом, 18 квітня, студрада ФСУ планує провести наступний захід на Великодню тематику – тут присутні розмалюють писанки власноруч писачками та воском. Студентська рада ФСУ планує й надалі організовувати подібні заходи, щоб підтримувати творчий розвиток студентів і створювати сприятливе середовище для їхнього самовираження.

Стежте за анонсами: канал факультету соціології та управління ЗНУ https://t.me/fsu_znu

Сайт факультету соціології та управління: www.fsu.org.ua

YouTube-канал факультету соціології та управління: https://www.youtube.com/@fsuzpua

Факультет соціології та управління

Стежте за новинами також у соцмережах пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

Соцмережі ЗНУ:

https://beacons.ai/official_znu

 

Схожі новини