21 вересня викладачі та здобувачі освіти ОП «Польська мова та література», «Переклад та міжкультурні комунікації» філологічного факультету ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) відвідали методичний семінар Наталії Лобас – кандидатки філологічних наук, засновниці мовної школи «Moja Polska», авторки підручників і посібників із польської мови, фахівчині з багаторічним досвідом у викладанні польської мови.
Наталія Лобас розповіла присутнім про особливості польської вимови, про фонетичні труднощі в польській мові та засоби їх подолання. За її словами, «важливо супроводжувати таку роботу розглядом практичних кейсів та аналізом методичних лайфхаків у навчанні фонетиці та лексиці. Тож наше завдання – торкнутися найскладніших аспектів вивчення польської мови: саме їх долають початківці, а точніше – україномовна аудиторія. І акцент має бути зроблено на типових помилках у вимові польських звуків, а також помилок у процесі читання польських текстів».
Колектив кафедри слов’янської філології щиро вдячний Наталії Лобас за фахово-орієнтовний та корисний з погляду формування компетенцій семінар і сподівається на подальшу співпрацю.
Кирил Тарасенко, доцент кафедри слов’янської філології ЗНУ
Стежте за новинами також у соцмережах пресслужби ЗНУ:
https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU
https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/
Соцмережі ЗНУ:
https://beacons.ai/official_znu

