Магістрантка факультету іноземної філології ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) «Германські мови та літератури (переклад включно), перша — німецька» Анастасія Чорна посіла трете місце у Всеукраїнському конкурсі художнього перекладу творів сучасних німецькомовних авторів. Його організувала кафедра німецької мови Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка. Результати конкурсу, який відбувся 28 квітня, й імена переможців оголосили 5 травня.
У
сім учасникам було запропоновано однакові тексти для перекладу – прозовий уривок і поетичний твір сучасних авторів. Основним завданням для здобувачів освіти була передача змісту оригіналу, збереження авторського стилю, а також дотримання норм української мови, її грамотності та милозвучності. Важливою умовою була самостійність виконання роботи, без використання систем машинного перекладу.
Анастасія Чорна успішно впоралась з усіма завданнями та здобула цінний досвід у галузі художнього перекладу. Студентка відзначила: «Робота над перекладом вимагала уважності до деталей, розуміння художніх образів і пошуку влучних мовних відповідників. Для мене це велика радість – бути серед переможців такого престижного конкурсу. І водночас це мотивація й надалі розвиватися у сфері перекладу та вивчення німецької мови».
Факультет іноземної філології ЗНУ
Стежте за новинами також у соцмережах пресслужби ЗНУ:
https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU
https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/
Соцмережі ЗНУ:
https://beacons.ai/official_znu

