Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студенти ЗНУ поспілкувалися з депутатом Верховної Ради

Студенти ЗНУ поспілкувалися з депутатом Верховної Ради

12.03.2009 16:44 Посадові особи

На чергове засідання політологічного клубу Запорізького національного університету завітав народний депутат України Ігор Кріль.

Із самого початку відверта розмова із почесним гостем – а саме таку форму зустрічі обрав Ігор Іванович – вийшла за межі заявленої у програми теми «Світова економічна криза та розвиток освіти і науки в Україні». Викладачі та студенти факультету соціології та управління й юридичного факультету з радістю скористалися нагодою поставити свої запитання представнику Верховної ради України. Варто уваги, що Ігор Кріль відзначив глибину і професійність цих запитів і високий рівень проведення засідання політологічного клубу.
Присутніх, зокрема, цікавили бачення гостем сучасного політичного та економічного стану країни, можливих шляхів її подальшого розвитку та механізми виходу із кризи. Ігор Іванович під час своїх відповідей, зокрема, згадував про шкідливість надмірних політичних амбіцій урядовців, шкоду популістських рішень для політики й економіки, а також про всі переваги реформування вітчизняного виборчого законодавства та внесення певних змін до Конституції.
Відповідаючи на запитання представників університетських ЗМІ, Ігор Кріль зазначив, що для нього є звичною практика зустрічей зі студентами, оскільки йому цікаво спілкуватися із молоддю, від якої залежить майбутнє держави. Студенти ж Запорізького національного справили на політика виключно позитивне враження.

Схожі новини