Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / ЗНУ проводить факультетські Дні відкритих дверей

ЗНУ проводить факультетські Дні відкритих дверей

23.03.2009 13:32 Абітурієнт-2009 день відкритих дверей Філологічний факультет Факультет фізичного виховання Факультет соціології та управління

Цього року Запорізький національний університет проводить зустрічі з абітурієнтами на кожному факультеті окремо. Минулими вихідними свої двері для вступників відчинили факультети соціології та управління, фізичного виховання і філологічний.

На гостей чекала зустріч з ректором, проректорами, відповідальним секретарем приймальної комісії та деканами факультетів. “Після закінчення офіційної частини школярам запропонували цікаву та змістовну екскурсію,” – розповідає заступник декана довузівської підготовки Микола Василенко. Спершу вони відвідали зал спортивної слави у спорткомплексі ЗНУ та були вражені кількістю спортивних нагород і кубків.
Захоплення викликало в абітурієнтів відвідання тренажерної зали та наукової бібліотеки, з найбільшим в регіоні книжковим фондом та залом електронних ресурсів. Наступним етапом екскурсії стало відвідання приймальної комісії, де вступникам розповіли, як користуватись інформацією, вивішеною на стендах. Справжній захват у гостей викликали 241 та 224 конференц-зали ІІ корпусу, де за допомогою телемосту абітурієнти мали змогу на плазмовому екрані спочатку побачити себе, а потім своїх товаришів з іншої аудиторії. Опісля на школярів у актовій залі другого корпусу чекали концерти та різноманітні вікторини від кожного з факультетів.
Нагадаємо, що наступної неділі в ЗНУ Дні відкритих дверей проводитимуть математичний, фізичний та факультет соціальної педагогіки та психології.

Микола Жирівський

Схожі новини