Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Фонд Наукової бібліотеки ЗНУ поповнений унікальними виданнями

Фонд Наукової бібліотеки ЗНУ поповнений унікальними виданнями

27.03.2009 14:59 Бібліотека

22 екземпляри ексклюзивних видань, а також цікаві відеоматеріали було передано Науковій бібліотеці ЗНУ від Запорізького управління Служби безпеки України. Головною тематикою цих книжок є Голодомор 1932-1933 років.

Урочистий акт передачі 10 найменувань видань здійснив заступник начальника Запорізького управління СБУ Вадим Машинець. Приймаючи комплект літератури, директор Наукової бібліотеки ЗНУ Валентина Герасимова щиро подякувала Службі безпеки України за такий унікальний дар та пообіцяла зробити все можливе аби студенти ЗНУ та усі бажаючи змогли якомога швидше ознайомитися з інформацією, яку розміщено у даних виданнях. Так, уже найближчим часом книги буде презентовано на університетській книжковій виставці. А електронні варіанти книжок будуть доступні у веб-каталогах електронної бібліотеки ЗНУ.
Завітав на захід і завідувач кафедрою новітньої історії України, професор Федір Турченко. Федір Григорович, у свою чергу, наголосив на тому, що дані видання є унікальними через те, що інформація, опублікована у них, довгий час була прихованою. Тому професор щиро подякував працівникам СБУ за те, що вони не тільки здійснили велику працю із розсекречення даної інформації, а й надали можливість доступу до неї науковцям та студентам.
Усі видання, серед яких: «Національна книга пам’яті жертв голодомору 32-33 років в Україні», «Дзеркало душі народу», «Розсекречена пам’ять», «Доба гетьмана Івана Мазепи», «Трагедичні сторінки моєї Вітчизни», «Геноцид» та відеоматеріали «Хлібна гільйотина», «НТКУ Технологія геноциду», «Закляття безпам’ятства голодомору 1932-33 років на Луганщині» у подальшому активно використовуватимуться у навчальному процесі. Перераховані видання – це дивовижний скарб для студентів нашого ВНЗ, бо вони стануть могутніми помічниками у написанні курсових і дипломних робіт.

Студентки факультету журналістики
Анна Євстратьєва
Вікторія Веремієнко

Схожі новини